Apple iPhone 7 Plus - zaprojektuj etui Wallet Book - biały

Dodaj tekst
Arial Black
Czarny
Twoje obrazy
  Rozwiń
  Wysyłanie obrazka...
  Ocena:  4.5
  (2)
  Dostępność 7 szt  
  Wysyłka 24 h  
  Koszt dostawy od 7,90 zł  
  Cena: 78,90 zł w tym VAT 23%

  Zaprojektuj własny case z nadrukiem

  Etui z własnym zdjęciem i napisem na Apple iPhone 7 Plus

  W naszym sklepie internetowym można zaprojektować etui z własnym wzorem na model Apple iPhone 7 Plus. Kreator etui to aplikacja online, której nie trzeba pobierać na swoje urządzenie, a dostępne w nim narzędzia ułatwią tworzenie nadruku. Każdy dodany element można skalować, obracać oraz zmieniać jego moc przenikania na poszczególnej warstwie. Do programu można załadować jedną lub większą ilość grafik. Samo projektowanie nie zajmuje dużo czasu - po dodaniu pliku graficznego wystarczy odpowiednio ułożyć go na wzorze pokrowca do wybranego modelu smartfona.

  Aplikacja umożliwia tworzenie etui z własną grafiką, jednakże trzeba pamiętać o kilku ważnych zasadach. Dodawane do kreatora zdjęcie powinno być możliwie jak najlepszej jakości, a wymiary grafiki nie mogą być mniejsze niż 640 x 480 pixeli.

  Kreator przykładowe zdjęcie walletbook 1

  Sam nadruk będzie naniesiony w obrębie obrysu okładki futerału, a wewnętrzny case oraz zapięcie magnesowe pozostaną bez wzoru. Nadruki wykonywane na pokrowcach są trwałe i odporne na ścieranie, czy blaknięcie, jednakże kolory mogą się nieznacznie różnić od projektu ze względu na ustawienia monitora. Nie ingerujemy w przesłane zamówienia, zatem warto sprawdzić przed wysłaniem, czy poszczególne elementy są dobrze ułożone.

  Kreator przykładowe zdjęcie walletbook 2

  W kreatorze etui do Apple iPhone 7 Plus dostępna jest obudowa Wallet Book i na niej zostanie naniesiony zaprojektowany wzór. Jest to książkowy pokrowiec z zapięciem na magnes i miejscem na dokumenty. Okładka futerału posiada delikatną fakturę, która jest wyczuwalna w dotyku. Wewnątrz znajduje się przezroczyste, silikonowe etui. Wallet Book można składać w praktyczną podstawkę.

  Kreator przykładowe zdjęcie walletbook 3

  Zalety pokrowca:

  • 1. dedykowany rozmiar;
  • 2. wycięcia na złącza i komponenty;
  • 3. praktyczna forma książki;
  • 4. odporność na różne uszkodzenia.
  • 5. zapięcie na magnes;
  • 6. miejsce na dokumenty;

  Pamiętaj aby przed zakupem sprawdzić swój projekt w potwierdzeniu zamówienia. Jeśli podgląd nie zgadza się z Twoim projektem, skontaktuj się z nami, a pomożemy rozwiązać problem.

  Kreator przykładowe zdjęcie walletbook 4

  Kreator przykładowe zdjęcie walletbook 5


  *Powierzchnia etui Wallet Book posiada błyszcząca strukturę.


  *Wycięcia na aparat mogą nieznacznie różnić się w zależności od partii dostawy.    Informacje o producencie