Bezprzewodowy głośnik bluetooth HOCO New Moon BS30 - czarny (475209)

Ocena:  4.5
(2)
Cena: Cena promocyjna 49,90 zł Normalna cena 61,90 zł w tym VAT 23%
Dostępność > 10 szt  
Wysyłka 24 h  
Koszt dostawy od 7,90 zł  
Zwrot towaru do 30 dni  
Głośnik Bluetooth HOCO New Moon BS30

Głośnik Bluetooth HOCO New Moon BS30

 

HOCO New Moon BS30 czarny to bezprzewodowy głośnik posiadający łączność Bluetooth. Posiada czarną obudowę z czterema przyciskami funkcyjnymi. Możesz połączyć go ze swoim smartfonem, tabletem, laptopem lub innym urządzeniem audio, które także łączy się z Bluetooth. Za sprawą baterii o pojemności 2000 mAh głośnik może odtwarzać muzykę nawet do 6 godzin bez przerwy. Ze względu na niską wagę i kompaktowe wymiary jego transport nie sprawia problemu, a głośnik może być przez Ciebie używany w różnych okolicznościach.

 

Główne zalety głośnika Bluetooth HOCO New Moon BS30:

  • łączność Bluetooth 5.0
  • bateria o pojemności 2000 mAh,
  • czas ładowania do 2 godzin,
  • odtwarzanie muzyki do 6 godzin,
  • waga 348 g.
Bezprzewodowy głośnik bluetooth HOCO

Uniwersalne zastosowanie HOCO New Moon BS30

 

Elegancki głośnik bezprzewodowy może służyć Ci jako mobilny sprzęt audio w wielu różnych okolicznościach. Zabierz głośnik na imprezę pod gołym niebem, tańcząc do swojej ulubionej muzyki. Dzięki pojemnej baterii HOCO New Moon BS30 nie musisz martwić się zasilaniem głośnika nawet do 6 godzin.

 

Ze względu na komfortową mobilność głośnik Bluetooth możesz wykorzystywać także w podróży, na wakacjach, w trakcie nauki albo podczas spotkań firmowych. Łatwa kalibracja Bluetooth umożliwia szybkie sparowanie z telefonem, tabletem czy laptopem. Dzięki przyciskom sterującym na obudowie głośnika możesz dowolnie ściszać lub pogłaśniać odtwarzane utwory audio.  Informacje o producencie