5 najpopularniejszych nawigacji GPS

Niezależnie od tego, czy dużo jeździmy służbowo, czy może lubimy podróżować co weekend z rodziną – czasem ciężko znaleźć odpowiednią drogę, szczególnie w dłuższej, nieznanej nam trasie. Nic więc dziwnego, że systemy nawigacji satelitarnej stają się coraz bardziej popularne. Pomogą one nie tylko wybrać optymalną trasę, ale też będą nas po niej na bieżąco prowadzić.

Jakie są najbardziej popularne i najlepiej sprzedające się nawigacje ostatnich miesięcy? Poniżej przedstawiamy ranking.

Modecom FreeWAY MX3

fot. modecom.pl

Modecom FreeWAY MX3 posiada właściwie wszystko to, co dobra nawigacja mieć powinna – i więcej. Największą przewagą jest rewelacyjny system antyodblaskowy wyświetlacza, dzięki czemu ekran jest doskonale widoczny zarówno w nocy, jak i w świetle słonecznym. Dodatkowo posiada on możliwość integracji z radiem samochodowym i smartfonem – w obu przypadkach wykorzystując Bluetooth.

Garmin Nuvi 54LM

fot. amazon.ca

Garmin Nuvi 54LM wygrywa przede wszystkim oprogramowaniem. Producent gwarantuje nie tylko dożywotnią aktualizację urządzenia, w standardzie znajdują się już także zainstalowane bardzo szczegółowe mapy Europy, które precyzyjnie prowadzą nas do celu, podając istotne wskazówki. Natomiast asystent pasa ruchu pozwoli przebić się nawet przez najbardziej skomplikowane skrzyżowania.

TomTom Via 135 Europa LTM

fot. amazon.co.uk

TomTom Via 135 Europa LTM to produkt jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek w tej branży. Urządzenie to stanowi doskonałe połączenie dobrego hardware i software. Z jednej strony – solidne podświetlenie, żywe, nasycone kolory, a z drugiej – bezpłatna, bezterminowa aktualizacja map, asystent pasa ruchu, a także baza fotoradarów.

Lark FreeBird 50.4BT

fot. lark.com.pl

Lark FreeBird 50.4BT to jedno z tańszych urządzeń w tym zestawieniu. Jednocześnie charakteryzuje się solidną jakością, a także funkcją trójwymiarowego wyświetlania mapy. Posiada wgraną mapę Polski oraz 5-letni okres bezpłatnej aktualizacji. Dodatkowo funkcja Bluetooth pozwala na łączenie się z radiem samochodowym, czy smartfonem.

SmartGPS SG720

fot. electro.totu.pl

SmartGPS SG720 swą popularność z pewnością zawdzięcza korzystnemu stosunkowi ceny do możliwości. Jest względnie tani, gdyż jego koszt to około 200 złotych, a jednocześnie działa niezwykle sprawnie. Charakteryzuje się dobrą widocznością ekranu nawet przy ostrym świetle oraz prostotą obsługi. Nic więc dziwnego, że zebrał szerokie grono zadowolonych użytkowników.

 

ZDJĘCIE NAGŁÓWKA POCHODZI ZE STRONY MEDIATESTER.PL. 

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.50 / 5.0 (19)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.