6 modnych etui Mercury Jelly Case na iphone 7!

Asortyment naszego sklepu powiększył się o nowe etui! Tym razem przedstawiamy Wam kolorowe pokrowce Mercury Jelly Case od Goospery! Premiera nowego modelu smartfona Apple odbyła się 7 września, a my już mamy w sprzedaży pierwsze plecki na iPhone 7!

6 modnych odcieni!

Żelowe obudowy Mercury Jelly Case są dostępne w sześciu wspaniałych i modnych kolorach: żółtym, różowym, niebieskim, miętowym, złotym i czarnym! Powłoka etui pokryta jest perłowym połyskiem, co z pewnością spodoba się niejednej osobie. Osłonki są odporne na zabrudzenia, a dzięki elastyczności materiału TPU zawsze zachowują swoją pierwotną formę. Oryginalne obudowy marki Goospery bardzo dobrze zabezpieczają iPhone 7 przed różnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Sylikon świetnie pochłania energię uderzenia, więc urządzenie będzie również chronione podczas nieszczęśliwych upadków. :)

Etui dopasowane do modelu!

Kolorowe etui Mercury Jelly Case są idealnie dopasowane do Apple iPhone 7 oraz posiadają wycięcia na komponenty telefonu: aparat, przyciski boczne oraz złącze do ładowarki. Case wysyłamy w oryginalnym opakowaniu producenta. Zachęcamy również do odwiedzin naszej strony częściej, gdyż niebawem pojawią się kolejne wspaniałe pokrowce na najnowsze modele iPhonów!

 

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.50 / 5.0 (30)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.