7 wzorów etui na Poznań Game Arena 2016!

Już niebawem do Poznania zjadą się prawdziwe tłumy sympatyków gier! W dniach 21-23 października na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się festiwal Poznań Game Arena. To już jedenasta odsłona największej tego typu imprezy w Polsce!

Wspaniałe wrażenia!

PGA to najważniejsze święto wielbicieli gier w tej części Europy. Zeszłoroczna edycja przyciągnęła 66 tysięcy osób, a przez dziesięć lat targi odwiedziło ponad 300 tys. multimedialnych maniaków! Właśnie na tej imprezie gracze mogą zmierzyć się w licznych rozgrywkach z innymi uczestnikami, spotkać się z twórcami gier, a także poznać premierowe wydania! Do tego dochodzi mnóstwo konkursów, występów oraz prezentacji najnowszych technologii - a to tylko część punktów trzydniowego programu największego w Polsce konwentu cyberrozrywki. Zdecydowanie każdy ze zwiedzających przeżyje tam wspaniałą przygodę pełną niezapomnianych wrażeń!

Etui z logo PGA 2016

Czy gracze uwielbiają różnego rodzaju gadżety? Z pewnością, dlatego wraz z organizatorem Poznań Game Arena przygotowaliśmy jedyne w swoim rodzaju etui na telefon z logo imprezy! Na właścicieli czeka aż 7 wzorów nadruków, które będą świetnie prezentować się na telefonie. Od teraz każdy może pokazać wszystkim dookoła, gdzie spędzi ostatni weekend października. Case z logo PGA 2016 to także praktyczny gadżet, który skutecznie zabezpieczy smartfon przed uszkodzeniami mechanicznymi!

Materiał z TPU bardzo dobrze amortyzuje upadki telefonu, a także jest odporny na zabrudzenia i zarysowania. Również nadruk jest trwały i niepodatny na ścieranie czy otarcia, więc etui z Poznań Game Arena 2016 na pewno będzie służyło bardzo długo! Bumper będzie także wspaniałą pamiątką po targach lub wyjątkowym prezentem dla osoby, która z jakiś powodów nie mogła pojawić się osobiście na festiwalu. Wszystkim, którzy wybierają się na festiwal życzymy wspaniałej zabawy! :)

Co, gdzie, kiedy?

W imieniu organizatorów zapraszamy na PGA 2016, gdyż takich konwentów się nie odpuszcza! :)
Godziny otwarcia Poznań Game Arena
21 października - 10.00 – 18.00 – PGA VIP DAY
22 października - 9.00 – 20.00
23 października - 9.00 – 18.00

Czynne wejścia
Hol Zachodni (od ul. Śniadeckich) – Wejście Główne
Hol Wschodni (od Mostu Dworcowego)
Hol Południowy (od ul. Głogowskiej, wejście po dawnej restauracji McDonald's).

Informacje o biletach są dostępne na stronie organizatora: www.gamearena.pl, a etui z logo imprezy znajdziesz na naszej stronie, na którą przekierowuje poniższy button.

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.10 / 5.0 (1)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.