Wygląda na to, że pamięć podręczna jest wyłączona w twojej przeglądarce.
By w pełni cieszyć się naszą stroną, upewnij się, że włączyłeś pamięć podręczną w swojej przeglądarce.

  Schowek ()

Akcesoria do LG G5

LG Friends

fot. 9to5google.com

LG zaprezentowało swoje najnowsze osiągniecie – LG G5. Jednak by aparat nie czuł się samotny – postanowili przedstawić jego przyjaciół. W ten sposób powstała rodzina LG G5 & Friends, czyli pierwszy na świecie modułowy smartfon.

LG 360 CAM

fot. tomshardware.com

LG 360 CAM to niewielka, kompaktowa kamera 360 stopni. Wyposażona jest w dwa obiektywy 13 MP o kącie widzenia 200 stopni. Do tego wyposażono ją w 3 mikrofony do rejestrowania dźwięku przestrzennego, co pomaga tworzyć niezwykłe materiały filmowe w wysokiej jakości. Posiada 4 GB pamięci wewnętrznej oraz, oczywiście – gniazdo na karty microSD. Gadżet sam w sobie jest niezwykły, jednak całość nabiera zupełnie innego wymiaru, gdy połączymy możliwości kamery 360 CAM z kolejnym „Przyjacielem” G5 – goglami wirtualnej rzeczywistości.

LG 360 VR

fot. tabliczni.pl

LG 360 VR to gogle wirtualnej rzeczywistości dedykowane dla smartfona LG G5. Gogle od LG różnią się znacząco od produktów konkurencji – dzięki specjalnej wtyczce MagicSlot nie wymagają wkładania smartfona do urządzenia, dzięki czemu nabywają lekkiego, stylowego wyglądu. Można je zawsze wziąć ze sobą i korzystać nieomal w każdym miejscu – ważą mniej niż 120 gramów, a więc pod tym względem zostawiają konkurencję daleko w tyle. Łączenie możliwości i treści przygotowanych za pomocą LG 360 CAM z LG 360 VR daje niesamowite możliwości, które użytkownicy produktów LG z pewnością docenią.

LG Rolling Bot

fot. cihaz.tv

Kolejnym urządzeniem z serii LG G5 & Friends jest LG Rolling Bot – urządzenie przypominające niewielką piłkę. Jest to zaawansowany robot, który potrafi toczyć się, jednocześnie wykonując zdjęcia lub nagrywając filmy. Obraz monitorowany przez Rolling Bota może być wyświetlany na ekranie smartfona w czasie rzeczywistym – możemy więc wykorzystać robocika do obserwowania naszych pupili, czy kontrolowania wnętrza domu, gdy jesteśmy w pracy.

Quick Cover

fot. slashgear.com

Firma proponuje też inne akcesoria – LG od dłuższego czasu wspiera swoje smartfony dedykowanymi etui, które charakteryzują się wachlarzem dodatkowych opcji. Nie inaczej jest z ich najnowszym dzieckiem, czyli LG G5. Etui Quick Cover z wyglądu przypomina nieco metalowe puzderko z wycięciem na ekran, jednak dzięki funkcji Always On stale możemy obserwować godzinę, datę, czy inne dane, które ustawimy na wyświetlaczu. Quick Cover ma być rzeczywiście „Quick”, gdyż umożliwia odbieranie i odrzucanie przychodzących rozmów bez potrzeby otwierania etui.

 

ZDJĘCIE NAGŁÓWKA POCHODZI ZE STRONY ANDROIDBEAT.COMOcena: 4.20 / 5.0 (2)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.