Apple iPhone X - rusza polska przedsprzedaż!

Niedawno do sprzedaży trafiły nowe modele smartfonów marki Apple - iPhone 8 i 8 Plus. Jednak wielu fanów firmy z Cupertino czeka na premierę jubileuszowej wersji. Własnie dziś rusza polska przedsprzedaż iPhone’a X. Sprawdziliśmy, gdzie można go zamówić.

Apple iPhone X - przedsprzedaż

Polska przedsprzedaż na stronie producenta wystartuje o godzinie 9:01, a sama wysyłka modelu X nastąpi 3 listopada. Smartfon Apple jest już w dostępny na na stronach popularnych sklepów z elektroniką. W ofertach są dwa warianty kolorystyczne (Silver i Space Gray) o pojemnościach 64 i 256 GB. Bezramkowy telefon, który powstał z okazji dziesięciolecia amerykańskiej firmy będzie dostępny w ograniczonych ilościach, więc warto się spieszyć z decyzją o zakupie.

Apple iPhone X

Gdzie już teraz można zamówić model?

W późniejszym terminie smartfony mają trafić do operatorów komórkowych, ale żaden z głównych dostawców jeszcze nie potwierdził terminu i konkretnej oferty. Również sieć Media Markt promowała iPhone X na swojej stronie, więc zapewne również tam pojawi się opcja do zamówienia.

Apple iPhone X - akcesoria ochronne

Dla przypomnienia - wariant 64 GB wyceniony został na 4979 złotych. Z kolei wersja 256 GB będzie kosztować 5729 zł. Jeśli chodzi o pełną specyfikację Apple iPhone X, znajdziecie ją na naszym blogu. Zachęcamy również do sprawdzenia naszej oferty na akcesoria ochronne dopasowane do tego modelu. Dostępne są m.in. stylowe etui, ale także szkła i folie na ekran.

Etui na Apple iPhone X

Adam Kowalak
Adam Kowalak

Wielbiciel i zwolennik urządzeń marki Apple. Tester akcesoriów GSM i aplikacji mobilnych. Nim dołączył do redakcji etuo, przez wiele lat doradzał klientom w jednej z największej sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym w Polsce. Po godzinach pochłania e-booki, gotuje i gra w szachy.

Ocena: 4.80 / 5.0 (3)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.