Black Friday w etuo!

Black Friday to święto wszystkich zakupoholików i osób polujących na okazje cenowe! Tradycyjnie w piątek po Święcie Dziękczynienia rozpoczęło się w Ameryce prawdziwe zakupowe szaleństwo, które jest początkiem sezonu handlowego przed Bożym Narodzeniem.

Specjalna promocja w etuo.pl

Czarny piątek zawitał również do Polski i w wielu galeriach handlowych można korzystać z wyjątkowych promocji. Także w etuo.pl znajdziecie specjalne okazje! Tylko dziś możecie zdobyć aż 50% zniżki na etui z własnym nadrukiem oraz wybrane folie ochronne i szkła hartowane!

Marzysz o wyjątkowym etui z własną grafiką? Pomożemy spełnić to marzenie - polecamy skorzystać z naszego kreatora! Dzięki tej prostej aplikacji zaprojektujesz case ze swoim dowolnym zdjęciem, grafiką lub napisem! Taki pokrowiec na telefon będzie wspaniałym pomysłem na prezent mikołajkowy lub bożonarodzeniowy na kogoś bliskiego. Sprawdź więc nasz artykuł na blogu, który podpowie ci jak korzystać z kreatora etui i stwórz niepowtarzalny, unikatowy nadruk na obudowie!

Etui na telefon to praktyczny gadżet - doskonale chroni urządzenie przed wieloma uszkodzeniami mechanicznymi. Jednakże do pełnej ochrony polecamy folie ochronne i szkła hartowane na ekran. Promocja z okazji Czarnego Piątku obejmuje część asortymentu na fronty smartfonów. Koniecznie sprawdź wszystkie dostępne produkty w specjalnej cenie i nie zwlekaj, gdyż zniżka obowiązuje jedynie dziś (25.11.16).

Klikając w poniższy button dowiesz się szczegółów promocji Black Friday w etuo.pl - życzymy udanych zakupów! :)

 

*Zdjęcie Get Inspired pochodzi z pixabay.com

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.10 / 5.0 (21)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.