Blackberry w etuo.pl!

Wśród nowości pojawiły się etui dedykowane do dwóch nowych modeli, czyli Blackberry Passport oraz Blackberry Classic. 9 cm szerokości telefonu powoduje, że nie leży on pewnie w dłoni, jednak nasze etui nie tylko posiadają matową powierzchnię z tyłu, która zapobiega wyślizgiwaniu się, ale także posiada przezroczyste brzegi, które optycznie wysmuklają telefon.

Pierwszy z modeli, czyli Passport wyróżnia się na tle innych swoim kwadratowym kształtem. 4,5-calowy ekran oprócz pokrywy Gorilla Glass 3 chronią wystające ranty elastycznego etui. Case chroni nie tylko wyświetlacz, ale również skutecznie amortyzuje upadki. Bardzo wytrzymały materiał, z którego wykonano smartfon zapobiega również zabrudzeniom oraz zarysowaniom.Sam telefon wyróżnia się na tle innych nie tylko kształtem, ale i wbudowaną klawiaturą QWERTY. Z pewnością będzie się idealnie komponował z kolorowymi nadrukami z serii Fantastic czy Foto Case. Jeśli jednak pragniesz dobrać do swojego Passport'a jednokolorowe etui polecamy serię FLEXmat Case, a w niej czarne, biało-przezroczyste oraz bardzo popularne niebieskie i różowe pokrowce.

Etui posiada również wycięcia na aparat główny oraz lampę, co w przypadku 13-megapikselowego Passport'a oraz 8-megapikselowego Classic'a umożliwia zrobienie zdjęć w każdym momencie. Bezpośredni dostęp do gniazd i paska przycisków funkcyjnych umożliwia także podłączenie ładowarki czy zestawu słuchawkowego co w przypadku pracy w biegu może okazać się niezbędnym elementem.

 

Bez wątpienia telefony sprawdzą się w przypadku osób, którzy cenią sobie wygodę w pracy. Dlatego aby utrzymać telefon w jak najlepszym stanie nie zastanawiaj się dłużej i przejrzyj bogatą ofertę nie tylko etui, ale również akcesoriów. Szkła hartowane, futerały, PowerBanki, uchwyty samochodowe czy bezprzewodowe słuchawki? Nic prostszego. W sklepie znajdziesz o wiele więcej i z pewnością skomponujesz idealny zestaw do swojego Blackberry ;)

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 5.00 / 5.0 (16)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.