Brokatowe etui na telefony!

W naszym sklepie niemal codziennie pojawiają się nowe produkty. Tym razem poszerzyliśmy ofertę o nową kolekcję futerałów marki Forcell.

Etui z kolorowym brokatem

Forcell Shining Case to seria brokatowych osłonek w kilku wersjach kolorystycznych. Zapewne etui szczególnie spodoba się młodzieży, która w sposób szczególny chciałby wyróżnić swoje urządzenie. Błyszczący pokrowiec będzie idealnym gadżetem, który odmieni wygląd smartfona, a także zapewni mu ochronę przed zarysowaniami.

Seria Shining zaprojektowana jest z dwóch, półprzezroczystych tworzyw - wewnętrzna powłoczka z PC oraz zewnętrzna z silikonu. Pomiędzy materiałami został umieszczony brokatowy plaster, dzięki czemu świecące drobinki się nie ścierają i nie tracą koloru.

Brokatowe etui Forcell Shining Case

Pomimo zastosowania dwóch odpornych tworzyw, same pokrowce nie są toporne i nie pogrubiają zbytnio konstrukcji smartfona. Obudowy są dopasowane do konkretnych modeli smartfonów i posiadają dedykowane wycięcia na ich komponenty, co umożliwia komfortowe korzystanie m.in. z aparatu i klawiszy bocznych.

Brokatowe etui Shining Case kosztują w naszym sklepie jedyne 23,90 zł. Obudowy dostępne są na popularne modele marek Xiaomi, Huawei oraz Samsung.

Etui Shining Case - sprawdź

Adam Kowalak
Adam Kowalak

Wielbiciel i zwolennik urządzeń marki Apple. Tester akcesoriów GSM i aplikacji mobilnych. Nim dołączył do redakcji etuo, przez wiele lat doradzał klientom w jednej z największej sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym w Polsce. Po godzinach pochłania e-booki, gotuje i gra w szachy.

Ocena: 4.40 / 5.0 (20)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.