Wygląda na to, że pamięć podręczna jest wyłączona w twojej przeglądarce.
By w pełni cieszyć się naszą stroną, upewnij się, że włączyłeś pamięć podręczną w swojej przeglądarce.

  Schowek ()

Bumper Fantastic - bumpery z nadrukami

Kilka dni temtu informowaliśmy Was, iż na etuo.pl pojawiła się nowa seria etui: aluminiowe Bumper Case. Przeczytać możecie o nich w poprzednim artykule: Bumper Case. Dziś prezentujemy kolejną nowość, czyli wersję tych pokrowców z nadrukową klapką. Bumper Fantastic dostępne są dla dziewięciu modeli: Samsunga Galaxy Grand Prime, Core Prime, J1, S5, S6, Huawei P8 Lite, Huawei Honor 4X, iPhona 6 oraz Xperii Z3. Oczywiście w przyszłości pojawią się także inne modele.

Bumper Fantastic

Kilka słów o etui:

Aluminiowa, srebrna ramka z eleganckimi wypustkami na przyciski i bezpośrednim dostępem do gniazd prezentuje się stylowo i elegancko, a  co więcej, dzięki wystającemu rantowi chroni ekran przed uszkodzeniem. Oprócz tego ramki posiadają wewnątrz filce, by uniknąć porysowania rantów telefonu. W zestawie nie może zabraknąć tylnej klapki, którą można wygodnie wsunąć w specjalne prowadnice. Tylna obudowa posiada wycięcia na najważniejsze elementy telefonu, takie jak aparat, lampa czy głośnik. Nowością jest fakt, iż klapka pokryta jest wysokiej jakości światłoutwardzalnym nadrukiem. Do wyboru 170 fantastycznych wzorów. 

Bumper Fantastic

Etui Bumper Fantastic nie tylko dobrze chroni telefon, ale przede wszystkim niebanalnie się prezentuje. 
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: Bumper Fantastic

Instalacja etui wygląda tak samo jak w przypadku "zwykłych" bumperów. Aluminiową ramkę kładziemy na twardej powierzchni. Wkładamy telefon - wyświetlaczem do przodu. Upewniamy się, że smartfon idealnie przylega do każdej krawędzi. Następnie wsuwamy klapkę w specjalne prowadnice i dociskamy w tylnej części (aż usłyszymy charaktersyczne kliknięcie).Ocena: 4.90 / 5.0 (26)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.