Co nowego w sieciach komórkowych?

Rynek etui i pokrowców jest nierozerwalnie związany z tym, co dzieje się na rynku ogólnie pojętej telefonii komórkowej. Staramy się być na bieżąco z nowościami w tej dziedzinie, aczkolwiek zdajemy sobie sprawę, iż wybór supernowoczesnego smartfonu nie zawsze jest zależny od naszej wyobraźni czy chęci (częściej to zasobność naszego portfela;)). Dlatego co jakiś czas zaglądamy na strony naszych rodzimych sieci komórkowych, by podpatrzeć co mają do zaoferowania.

W sieci Orange znaleźliśmy ciekawe propozycje w zakładce „gorące oferty”. I tak z nowości dostępne mamy m.in. cieszący się dużą popularnością Sony Xperia T3, HTC Desire 310 oraz Samsung Galaxy S3 Neo. Ten ostatni model jest dostępny za symboliczną złotówkę w abonamencie Smart Plan Multi.

oferta Orange

W sieci Play rzuciła nam się w oczy oferta, w której za jedną złotówkę otrzymać możemy HTC Desire 310, Nokię Lumię 635 oraz LG Swift L5 II.

W ofercie Plusa cztery nowoczesne smartfony za 3 zł w abonamencie powyżej 60 zł/miesięcznie. Rewelacyjny Sony Xperia M2, Samsung Galaxy Core Plus, muzyczna Sony Xperia E1 oraz Prestigio PSP.

oferta Plusa

Na koniec szybka migawka z oferty T-Mobile. Sony Xperia T3 oraz M2, Lumia 635 i Samsung Galaxy Ace 3. Ceny po obniżkach, więc warto zajrzeć.

oferta T-Mobile

Jest to oczywiście bardzo pobieżny rekonesans i przed wyborem konkretnej sieci i oferty radzimy dobrze zapoznać się z umowami, regulaminami itp. Najlepiej poświęcić trochę czasu i zapoznać się z możliwie jak największą ilością dostępnych opcji. Jeśli już wybierzecie, to zapraszamy po etui, które we właściwy sposób ochroni wasz nowy smartfon przed uszkodzeniami:)

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.50 / 5.0 (11)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.