Wygląda na to, że pamięć podręczna jest wyłączona w twojej przeglądarce.
By w pełni cieszyć się naszą stroną, upewnij się, że włączyłeś pamięć podręczną w swojej przeglądarce.

  Schowek ()

Devon Works – zegarki Star Wars

Gwiezdne Wojny to marka sama w sobie. Od kilku dekad poruszają wyobraźnię milionów ludzi na całym świecie, nic też dziwnego, że produkowane są różnorakie gadżety z logiem, czy bohaterami filmu. Każdy fan z pewnością posiada figurki, koszulki, czy chociaż kubek z motywem z Gwiezdnych Wojen. Niedawno prezentowaliśmy jeden z niezwykłych gadżetów związanych z najnowszym filmem – czyli robota BB-8. Dziś jednak wracamy do najstarszej części sagi i prezentujemy kolejny niesamowity gadżet ze świata Star Wars – zegarek wyprodukowany przez Devon Works.

Devon Works Star Wars Limited Edition

fot. monochrome-watches.com

Devon Works Star Wars Limited Edition to, stworzony we współpracy z Lucasfilm oraz Disney, gadżet dla prawdziwego fana Gwiezdnych Wojen. Pod względem techniczno-mechanicznym zegarek bazuje na poprzednim projekcie firmy. Wnętrze to mechaniczno-kwarcowa hybryda, która zapewnia trwałość i dokładność urządzenia. Aktualny czas odczytujemy ze specjalnie wzmacnianych nylonowych pasów, pokazujących godziny, minuty oraz sekundy. Na urządzenie składa się 350 pojedynczych części, ponad 300 styków elektrycznych, bezsmarowe rubinowe łożyska, a także ładowana bezprzewodowo bateria litowo-polimerowa. Całość przykryta jest kuloodporną soczewką z poliwęglanu. Jednak w przypadku tego gadżetu wnętrze jest sprawą zdecydowanie drugorzędną, gdyż liczy się przede wszystkim wygląd.

Devon Works

star wars watch

fot. ablogtowatch.com, gizmodo.com

Już na pierwszy rzut oka widać, że zegarek jest wyjątkowy. Widać też, że za inspirację posłużyło Imperium i ich sztandarowy pojazd kosmiczny z serii TIE. Na koronce zegarka widnieje nawet emblemat sił imperialnych. Dodatkowo po bokach tarczy dostrzeżemy ozdoby stylizowane na skrzydła myśliwca TIE Advanced/X1. Z takim zegarkiem na ręku można rzeczywiście poczuć się jak prawdziwy szwarccharakter na usługach Imperium.

Jednak Devon Works Star Wars Limited Edition to nie gadżet dla każdego. Sugeruje to już sama nazwa – zegarek pochodzi z kolekcji limitowanej, dostępnych jest jedynie do 500 sztuk, a każdy model jest numerowany. Dodatkowo urządzenie nie jest, co chyba nie dziwi, najtańsze – koszt to 28.500 dolarów amerykańskich.

Dodatkowo, do każdego zakupionego zegarka dodawane jest designerski stojak na zegarek – obowiązkowo wyposażony w skrzydła TIE fightera oraz eleganckie spinki do mankietów, również stylizowane na TIE Advanced/X1.

 

ZDJĘCIE NAGŁÓWKA POCHODZI ZE STRONY WATCHESBYSJX.COM.Ocena: 4.60 / 5.0 (25)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.