Drewniane etui na telefony

W naszym sklepie pojawiły się kolejne nowości! Tym razem przedstawiamy drewniane obudowy, które nie tylko pięknie wyglądają, ale również bardzo dobrze chronią urządzenie przed uszkodzeniami.

Etui z różnymi gatunkami drewna

Akcesoria z naturalnego drewna cieszą się wielką popularnością, dlatego nie mogło zabraknąć tego rodzaju futerałów w etuo. Znudziły Cię case z nadrukiem? Sprawdź zatem obudowy z płytką drewnianą z kolekcji Wood Case. Limba, orzech amerykański, dąb, imbuia i bocote to pięć rodzajów drewna, które mogą zdobić Twój smartfon. Do tego czekają wersje z grawerami wilka, łapacza snów, azteckiego kalendarza oraz jelenia! Niezależnie od wybranej wersji pokrowca, telefon zyska nieszablonowy design, który szybko się nie znudzi!

Drewniane obudowy na telefon

Wytrzymałe drewniane etui na telefon

Drewniane etui z naszej kolekcji to nie tylko gadżet o pięknym wyglądzie, ale także dopasowane i wytrzymałe akcesorium. Wood Case składa się z trzech materiałów wysokiej jakości. Ranty pokrowca wytworzone są z usztywnionej gumy silikonowej, która amortyzuje upadki i łagodzi ich skutki. Dodatkowo wewnętrzną część plecków chroni twarda płytka PC, która jest odporna na zarysowania i otarcia. Na zewnątrz znajduje się drewniana warstwa, która pełni rolę ozdobną. Pomimo użycia tak wytrzymałych materiałów, obudowy nie wpływają znacznie na powiększenie się smartfona, jak w przypadku niektórych pancernych futerałów. Ponadto akcesoria z tej serii mają wycięcia na aparat, złącza czy przyciski boczne, a ich kształt został dostosowany do konkretnego modelu urządzenia.

Drewniane etui na telefony

Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty na Wood Case do telefonów. Już teraz drewniane etui są dostępne na popularne modele takich producentów jak Apple, Samsung i Huawei.

Etui Wood Case - sprawdź

Adam Kowalak
Adam Kowalak

Wielbiciel i zwolennik urządzeń marki Apple. Tester akcesoriów GSM i aplikacji mobilnych. Nim dołączył do redakcji etuo, przez wiele lat doradzał klientom w jednej z największej sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym w Polsce. Po godzinach pochłania e-booki, gotuje i gra w szachy.

Ocena: 4.10 / 5.0 (18)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.