Elastyczne etui do Asus Zenfone 5 i 6 oraz Huawei Ascend G7

Na rynku telefonów i smartfonów co rusz pojawiają się nowe modele. Produceni prześcigają się w wyposażaniu swoich "flagowców" w coraz to lepsze komponenty i podzespoły. My zwróciliśmy uwagę na trzy modele, a dokładnie na smartofny Asusa oraz nowość od Huawei, czyli Ascend G7. W naszym sklepie znajdziecie szeroką ofertę etui i pokrowców dedykowanych specjalnie na powyższe modele. Przy okazji możemy w końcu pochwalić się dwiema nowymi kolekcjami wzorów, w sumie ponad 260 fantastycznych grafik. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie:)

1. Elastyczne etui do Asus Zenfon 5 oraz Asus Zenfon 6

elastyczne etui do Asus Zenfone 5 

Na Etuo.pl znajdziecie duży wybór elastycznych pokrowców dedykowanych dla Asusa Zenfon 5 oraz Asusa Zenfon 6. W ofercie znajdują sie m.in. jednokolorowe etui Flexmat Case dostępne w wersji czarnej, białej, niebieskiej i różowej. Polecamy także nasze nowe kolekcje wzorów z serii Fantastic oraz Foto Case. Razem ponad 260 grafik do wyboru.
Nasze obudowy odznaczają się wysoką odpornością na ścieranie i inne uszkodzenia Elastyczny materiał bardzo dobrze amortyzuje upadki. W połączeniu z folią ochronną to niemal obowiązkowy zestaw każdego posiadacza smartfonu:) 

obudowa do Asus Zenfone 6

2. Etui do Huawei Ascend G7

elastyczne etui do Huawei Ascend G7

Z nowości polecamy także szeroką gamę pokrowców dla Huawei Ascend G7. Jak każdy nowoczesny smartfon o dużych rozmiarach, tak i ten narażony jest na różnego rodzaju uszkodzenia spowodowane codziennym użytkowaniem. Aby zabezpieczyć telefon przed ewentualnymi uszkodzeniami, zalecamy zaopatrzenie się w dobrze dobrany pokrowiec, który nie tylko zamortyzuje upadki ale także zabezpieczy ranty telefonu.  Tak jak w przypadku poprzedniego modelu, w ofercie znajdziecie Państwo obudowy jednokolorwe oraz z nadrukami.
Jeśli sposód kilkuset wzorów nie znajdziecie odpowiedniego dla siebie, to polecamy także nasz kreator etui, dzięki któremu sami zaprojektujecie obudowę z własnym zdjęciem.

 

3. Nowe wzory

kolorowe etui 

Jak już wspominaliśmy, początek roku był dla nas bardzo pracowity, gdyż m.in. przygotowywaliśmy całkowiecie nowe wzory do naszych kolekcji: Fantasti i Foto Case. Poszerzyliśmy  naszą ofertę o kilkadziesiąt nowych grafik, które mamy nadzieję przypadną Wam do gustu.

4. Folie ochronne an ekran LCD

folia ochronna do Asus Zenfone 5

W naszym asortymencie nie mogło zabraknąć folii ochronnych dedykowanych dla wspomnianych modeli. Folie bardzo dobrze zabezpieczają ekran LCD przed zarysowaniami i sa już niemal niezbędnym akcesrium, w które warto się zaopatrzyć po zakupie telefonu. 

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.00 / 5.0 (24)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.