Etui Bumper Case - oryginalne etui z aluminium

Etui Bumper cieszą się rynku coraz większą popularnością. Eleganckie, ponadczasowe i wytrzymałe. Tak w skrócie można opisać ten rodzaj case`ów.

bumper case 

Jako że od niedawna można nabyć je także w naszym sklepie, postanowiliśmy przyjrzeć się im dokładniej.

Aluminiowa ramka oraz specjalna wsuwana nakładka z tworzywa sztucznego tworzą jednolitą całość, która prezentuje się niebanalnie i elegancko. Wystające wypustki na przyciski odznaczają się na tle ciekawych kolorów. Etui dostępne są bowiem w pięciu wariantach kolorystycznych: czarnym, srebrnym, złotym, niebieskim i różowym. Bumper Case posiadają także mleczno-przezroczyste „okienka”, które odsłaniają logotypy producentów. Bezpośredni dostęp do gniazd i wycięcia na najważniejsze komponenty telefonu sprawiają, że korzystanie z telefonu nie zostaje w żaden sposób zakłócone. Wystający rant etui chroni dodatkowo ekran smartfonu.  Co więcej każde etui jest idealnie dopasowane do danego modelu telefonu, nie ma mowy o odstających krawędziach czy niedopasowanych przyciskach. 
Na etuo.pl znajdziecie Bumper Case`y m.in do Samsunga Galaxy Grand Prime, Galaxy Core Prime, Huawei P8 Lite czy iPhona 6.

etui z aluminium


Wewnątrz ramek znajdują się cieniutkie filce, które chronią telefon przed zarysowaniami w trakcie zakładania futerału.
Case Bumper to propozycja dla tych, którzy oprócz doskonałej ochrony cenią sobie elegancki wygląd etui.

Instalacja

Aby rozwiać ewentualne wątpliwości dotyczące instalacji etui, podpowiadamy jak właściwie nałożyć case na telefon.

 bumper case etui z aluminuim

Po pierwsze wysuń tylną klapkę z ramki i odklej folie zabezpieczające. Z tyłu etui (nad otworami na gniazda) znajduje się niewielkie wgłębienie, które pomaga podważyć klapkę by łatwiej wysunąć ją z prowadnic. Połóż ramkę na stole lub innej twardej powierzchni płaską stroną do dołu. Włóż telefon w ramkę (wyświetlaczem do dołu), dociśnij go tak, by idealnie przylegał z każdej strony. Następnie wsuń klapkę w prowadnice a na samym końcu dociśnij w tylnej części, by usłyszeć charakterystyczne kliknięcie.

Mamy nadzieję, że ten krótki poradnik pomoże Wam w wyborze:)  

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.70 / 5.0 (8)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.