Etui do Huawei Ascend Y550 - elastyczne obudowy Flexmat Case

Witajcie po świętach:)
Jak zapowiadaliśmy, nie zwalniamy tempa i już od nowego roku proponujemy Wam wiele nowości w naszym sklepie.
Jeśli znaleźliście pod choinką telefon Huawei Ascend Y550, to koniecznie zaopatrzcie się w elastyczne etui, które bardzo dobrze zabezpieczy smartfon przed niepożądanymi uszkodzeniami.

obudowa do Huawei Ascend Y550 

Pokrowce z serii Flexmat Case wykonane zostały z wysokiej jakości TPU, materiału, który nie odkształca się po zgięciu oraz rewelacyjnie amortyzuje upadki. Do wyboru cztery kolory: ponadczasowa czerń, klasyczna biel, blady błękit oraz róż. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Obudowy dedykowane dla Huawei Y550 posiadają specjalne wycięcia na głośnik, aparat oraz mikrofon. Bezpośredni dostęp do przycisków oraz gniazd sprawia, że "guma" jest niezwykle wygodna w użytkowaniu.

Etui do Huawei Ascend Y550 znajdziecie pod tym linkiem: obudowy do Huawei Y550.

folia ochronna do Huawei Ascend Y550

W połączniu z folią ochronną na ekran LCD, Twój telefon będzie bardzo dobrze zabezpieczony, a Ty będziesz mógł cieszyć się jego nowym wyglądem przez długi czas.

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Wybierz jedną z powyższych ocen.