CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Etui Flip Clear View

W ofercie etuo.pl zagościła nowa seria etui, dedykowana na razie do modeli Galaxy S6 i S6 Edge. Etui w formie książki Flip Clear View.

Elegancki design i cztery kolory do wyboru

Błyszcząca powierzchnia, cztery kolory (srebrny, złoty, granatowy i zielony) do wyboru oraz elegancki desing. Tak w skrócie opisać można naszą nową serię etui: Flip Clear View. Obudowy w formie składanej książki doskonale chronią telefon przed uszkodzeniami a także bardzo elegancko się prezentują. To idealne obudowy dla osób, dla których ważny jest przede wszystkim wygląd futerału.

eleganckie etui w formie książki

 

Praktyczne i wygodne

Case`y Flip Clear View są idealnie dopasowane do danego modelu telefonu. W ofercie etuo znajdują się na chwilę obecną etui do dwóch modeli: Samsunga Galaxy S6 oraz modelu S6 Edge. Idealnie dopasowane wycięcia odsłaniają aparat i lampę błyskową. Na przedniej klapce z kolei "zamontowane" zostało wycięcie na głośnik, co umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych nawet przy zamkniętym etui. 

etui flip clear view

Komfort użytkowania


Obudowy Flip Clear View, które spotkać można także pod inną nazwą Clear View Cover, zdobywają coraz większą popularność a to ze względu na specyficzne właściwości. Przednia klapka jest bowiem delikatnie przezroczysta co umożliwia obsługiwanie podstawowych funkcji nawet przy zamkniętej klapce. Odbieranie połaczeń przy przymkniętym etui jest praktyczne zwłaszcza podczas upałów (każdy kto rozmawiał przez telefon dłużej niż 5 minut zna to uczucie, gdy ekran telefonu pokryty jest potem). 
flip clear view

Wady i zalety 


Staraliśmy się obiektywnie spojrzeć na ten rodzaj etui. Do zalet niewątpliwe zaliczyć można elegancki desing. Błyszcząca powierzchnia prezentuje się stylowo i elegancko. Niestety na takiej powierzchni dość łatwo utrwalają się odciski palców i zabrudzenia, dlatego warto po całym dniu zaprzyjaźnić się ze ściereczką z mikrofibry;) Delikatnie wystające ranty chronią dodatkowo wyświetlacz a wycięcia na aparat, lampę i głośnik usprawniają korzystanie z etui. 

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.10 / 5.0 (10)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.