Etui Hard Pro Shield już dostępne w naszym sklepie!

Produkty marki Verus cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem ze względu na ich trwałość i wysoki stopień zabezpieczenia telefonu. W naszym sklepie pojawił się właśnie bumper High Pro Shield! Co wyróżnia to etui spośród innych dostępnych na rynku?

Podwójne zabezpieczenie smartfona

Przede wszystkim case jest dwuwarstwowy, czym już zapewnia sobie odrębność. Połączenie twardej i wytrzymałej ramki PC oraz termoplastycznego poliwęglanowego etui lepiej amortyzuje upadki telefonu oraz chroni go przed rysami i zabrudzeniem. Verus High Pro Shield ma także nakładki na boczne przyciski, co poprawia komfort podczas korzystania z klawiszy.Etui Verus posiadają także ciekawie skonstruowane narożniki. Znajdują się w nich poduszki powietrzne, które znacznie skuteczniej amortyzują upaki urządzenia pochłaniając część energii uderzenia. Akcesorium posiada także delikatnie dłuższe ranty, dzięki czemu zabezpiecza również front telefonu przed bezpośrednim kontaktem z płaską powierzchnią. 

Projekt wnętrza obudowy jest zależny od modelu telefonu. Do wyboru mamy absorbującą uderzenia strukturę pajęczyny albo elegancki pattern, który zapobiega przywieraniu case do telefonu, a tym samym pomaga równomiernie rozprowadzać ciepło. Oczywiście każe case z serii High Pro Shield jest dopasowane do konkretnego modelu smartfona i posiada wycięcia na aparat, głośnik, złącze i inne ważne komponenty urządzenia. Faktem jest, że bumper nieznacznie powiększa telefon, aczkolwiek futerał nie jest ciężki czy toporny. Obudowa dobrze leży w dłoni, a jej nowoczesny i elegancki design wynagradza tych kilka dodatkowych milimetrów. 

Etui Verus na topowe modele telefonów

Pokrowce marki Verus to doskonała ochrona, ale także praktyczny gadżet. Najnowsza seria futerałów HPS posiada dodatkowo wbudowaną nóżkę, dzięki czemu bumper będzie mógł służyć również jako podstawka. Jeśli potrzebujesz wzmocnionej osłonki dla swojego smartfona, ale nie chcesz rezygnować z dobrego designu, to etui High Pro Shield będzie odpowiednim wyborem. W naszym sklepie internetowym dostaniesz posiadamy te obudowy na topowe modele telefonów takich marek, jak Samsung, Apple oraz LG. Zachęcamy do sprawdzenia oferty i wyboru wytrzymałego bumpera, który pomoże ochronić urządzenie przed wieloma uszkodzeniami mechanicznymi oraz trwałymi zabrudzeniami.

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.20 / 5.0 (23)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.