Etui Insta Marble - nowa kolekcja!

Nasze marmurkowe etui trafiło do serc wielu klientów. Są to również najczęściej wybierane wzory przez blogerów! Nic dziwnego - taki case nadaje smartfonowi naprawdę dobrego stylu, a do tego pasuje na różne okazje!

Etui Insta Marble

Etui marmurkowe czarne i białe

Choć w naszym sklepie wybór marmurkowych etui jest bardzo duży, postanowiliśmy dołożyć jeszcze więcej wzorów! Seria etui Insta Marble to aż 10 nowych deseni inspirowanych najnowszymi trendami. Ponadczasowe marmury w różnych odsłonach zdecydowanie staną się prawdziwą ozdobą smartfona. Miłośnicy nieco bardziej klasycznych deseni znajdą tu wzory nawiązujące do marmuru kararyjskiego i Nero Marquina. Z kolei fanom kolorystycznych wersji polecamy pozycje turkusowe, karmazynowe oraz w pastelowych tonacjach. Nie brakuje również etui z nadrukami marmurków przełamanych nutką złota. 

Marmurkowe etui na ponad 450 modeli smartfonów

Kolorowe etui marmurkowe

Black fashion marble, Turkus w marmurze czy Pastel Insta Marble - które etui najbardziej do ciebie pasuje? A może wybierzesz inny motyw? Etui Insta Marble to bogactwo wzorów w dobrym stylu. Nadruki niecodziennych marmurków są nieścieralne i odporne na zabrudzenia. Silikonowe case’y dostępne są na ponad 450 modeli smartfonów, a każdy z nich jest odpowiednio dopasowany do wymiarów konkretnego urządzenia i posiada specjalne wycięcia na jego komponenty. Elastyczne futerały dobrze zabezpieczają telefon przed uszkodzeniem i są wytrzymałe. Każde etui z kolekcji Insta Marble jest dostępne w cenie 29,90 zł. Zachęcamy do sprawdzenia całej serii, a także wyboru wzorów z innych zestawów okazjonalnych case’ów.

Kolekcja etui Insta Marble - sprawdź

Adam Kowalak
Adam Kowalak

Wielbiciel i zwolennik urządzeń marki Apple. Tester akcesoriów GSM i aplikacji mobilnych. Nim dołączył do redakcji etuo, przez wiele lat doradzał klientom w jednej z największej sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym w Polsce. Po godzinach pochłania e-booki, gotuje i gra w szachy.

Ocena: 4.70 / 5.0 (23)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.