Etui Ipaky na Xiaomi Redmi 4A

Xiaomi ostatnimi czasy staje się coraz bardziej popularną marką w Polsce. Szczególnie wzięty jest model Redmi 4A. Cena smartfona jest bardzo niska w stosunku do parametrów technicznych, jakie oferuje smartfon. To zapewne dodatkowo zachęca kolejnych użytkowników do sięgnięcia po smartfon chińskiej korporacji.

Dwuwarstwowy case na model Redmi 4A

Dla wszystkich posiadaczy Xiaomi Redmi 4A mamy dobrą wiadomość. W naszym sklepie jest wiele rodzajów etui na ten telefon! Między innymi dostępne są obudowy marki Ipaky. Dwuwarstwowe akcesorium składa się z odpornej ramki poliwęglanowej oraz grubego, silikonowego etui, które w połączeniu zapewnią smartfonowi bardzo dobrą ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi i trwałym zabrudzeniem. Dodatkowo wewnętrzna faktura futerału zapobiega przywieraniu gumy do powierzchni urządzenia, dzięki czemu ciepło jest równomiernie odprowadzane.

Wytrzymałe Ipaky na Xiaomi Redmi 4A są dostępne w trzech wersjach kolorystycznych - szarym, srebrnym oraz złotym! Z takim etui telefon będzie wyglądał znakomicie, a dodatkowo będzie zabezpieczony przed zarysowaniem! Zachęcamy do sprawdzenia case na stronie naszego sklepu!

Etui Ipaky na Xiaomi Redmi 4A

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.80 / 5.0 (13)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.