Etui marmurkowe numerem 1 w styczniu!

Chyba każdy chce, by jego smartfon wyglądał przez długi czas tak pięknie, jak wtedy, gdy wyciągnęło się go po raz pierwszy z pudełka. Jednak z czasem konstrukcja urządzenia może pokryć się zarysowaniami, bądź innymi uszkodzeniami. Można temu zaradzić, wybierając odpowiednie etui ochronne. Mało tego, taki case może zmienić wygląd twojego telefonu tak, by wyglądał jak najmodniejszy dodatek sezonu!

Biały marmurek wzorem miesiąca!

Nasze kolekcje etui z nadrukami to aż kilkaset wzorów w najróżniejszych stylach. Dzięki temu każdy może znaleźć deseń dopasowany do swojego gustu czy stylu. Sprawdziliśmy jednak, jaki wzór był najchętniej wybieranym w styczniu. Okazuje się, że nie tylko blogerzy, ale również nasi klienci najchętniej kupowali etui z klasycznym, białym marmurkiem!

Marmurki są ponadczasowe i pasują niemalże do każdego ubioru - zarówno na co dzień, jak i podczas specjalnych okazji. Etui z nadrukami marmuru w różnych odcieniach dostępne są w naszym sklepie w kolekcjach okazjonalnych. Polecamy szczególnie serie Insta Marble, Marble Collection oraz Chic Design.

Adam Kowalak
Adam Kowalak

Wielbiciel i zwolennik urządzeń marki Apple. Tester akcesoriów GSM i aplikacji mobilnych. Nim dołączył do redakcji etuo, przez wiele lat doradzał klientom w jednej z największej sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym w Polsce. Po godzinach pochłania e-booki, gotuje i gra w szachy.

Ocena: 4.20 / 5.0 (6)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.