Etui Mercury Goospery Soft Feeling Case

Wyraziste kolory, czy raczej stonowane odcienie? Niezależnie od tego jakie masz preferencje, Marka Mercury Goospery może cię zaciekawić swoimi elastycznymi futerałami.

Etui Mercury Goospery zadebiutowały w naszym sklepie już jakiś czas temu. Jelly Case przypadły do gustu wielu klientom, dlatego rozszerzyliśmy kolekcję o kolejne produkty marki. Tym razem przedstawiamy serię Soft Feeling!

Etui Mercury Goospery

Żelowe futerały Soft Feeling wyróżniają się spośród innych produktów Mercury Goospery między innymi tym, że ich struktura jest utwardzona. Tym sposobem case z TPU skuteczniej zabezpiecza telefon przed różnymi uszkodzeniami mechanicznymi, które zdarzają się podczas korzystania ze smartfona. Nazwa Soft Feeling nie jest przypadkowa - materiał pokrowca jest bardzo przyjemny w dotyku, a dzięki matowej powierzchni nie wyślizguje się z rąk.

Etui Mercury Goospery Soft Feeling Case

Każde etui Mercury Goospery Soft Feeling ma dedykowany kształt oraz rozmiar do konkretnego modelu smartfona. Obudowy bardzo dobrze przylegają do urządzenia, a wycięcia na głośnik, klawisze i złącza nie ograniczają swobody w ich korzystaniu. W etuo mamy dostępne plecki w kilku modnych odcieniach na różne popularne modele telefonów. Do wyboru są kolory: miętowy, piaskowy róż, czerwony, granatowy, biały, czarny i beżowy!

Etui Mercury Goospery - sprawdź

Adam Kowalak
Adam Kowalak

Wielbiciel i zwolennik urządzeń marki Apple. Tester akcesoriów GSM i aplikacji mobilnych. Nim dołączył do redakcji etuo, przez wiele lat doradzał klientom w jednej z największej sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym w Polsce. Po godzinach pochłania e-booki, gotuje i gra w szachy.

Ocena: 4.20 / 5.0 (16)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.