Etui minimalistyczne numerem 1 w lutym!

Chcesz aby Twój telefon miał najmodniejsze ubranko i pasował do aktualnych trendów? Sprawdź zatem, jakie etui wybrali blogerzy i nasi klienci w lutym!

Golden Heart wzorem miesiąca

W styczniu nasi klienci najczęściej wybierali obudowę z białym marmurkiem. Czy w kolejnym miesiącu sukces bestsellerowego wzoru się powtórzył? Okazuje się, że tym razem najwyższe miejsce na podium zajął deseń z kolekcji Minimalistycznej.

W lutym obchodziliśmy Święto Zakochanych, więc nic dziwnego, że najczęściej wybieranym wzorem stało się etui z pięknym złotym serduszkiem i napisem Love. To właśnie etui Golden Heart zostało docenione przez naszych klientów oraz blogerów. Case z minimalistycznej kolekcji jest oczywiście uniwersalny i będzie pasował do codziennego stylu - nie tylko na Walentynki. Zachęcamy także sprawdzić pozostałe wzory o delikatnym, skromnym designie. Łącznie do wyboru jest aż 13 deseni, które fantastycznie prezentują się na smartfonach.

Adam Kowalak
Adam Kowalak

Wielbiciel i zwolennik urządzeń marki Apple. Tester akcesoriów GSM i aplikacji mobilnych. Nim dołączył do redakcji etuo, przez wiele lat doradzał klientom w jednej z największej sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym w Polsce. Po godzinach pochłania e-booki, gotuje i gra w szachy.

Ocena: 4.10 / 5.0 (15)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.