Etui na czytniki Kindle Paperwhite

PocketBook i Amazon - te dwie marki czytników e-booków sprzedały w ostatnim czasie największą ilość swoich urządzeń. Jak wynika z rankingu serwisu Webranking, najpopularniejszym czytnikiem książek elektronicznych okazał się jeden model Kindle Paperwhite.

Duży wybór etui na czytniki Kindle

W naszym sklepie etuo.pl pojawiły się niedawno fantastyczne etui na czytniki amerykańskiej firmy Amazon, a dokładnie na model Kindle Paperwhite! Trzeba pamiętać, że czytnik jest urządzeniem mobilnym, a co za tym idzie, może ulec uszkodzeniom podczas przenoszenia czy użytkowania. Jeśli nie chcesz, by na twoim Kindle pojawiły się zarysowania czy otarcia, to polecamy sprawdzić nasze dwie kolekcje futerałów. :)

Etui Flex Book

Flex Book to seria jednokolorowych pokrowców z okładką, które znakomicie prezentują się na Kindle Paperwhite! Etui wykonane z wysokiej jakości materiałów jest dopasowane do wymiarów urządzenia, dzięki czemu świetnie przylega do obudowy i chroni ją przed zarysowaniami czy zabrudzeniami. Dzięki składanej okładce, szybko zmienisz pokrowiec w funkcjonalną podstawkę, która z pewnością przyda się podczas czytania. Wewnątrz osłonki znajduje się elastyczne etui, które utrzymuje urządzenie w miejscu i zabezpiecza przed różnymi uszkodzeniami nawet podczas upadku. Case z kolekcji Flex Book na Kindle Paperwhite dostępne są w czterech modnych odcieniach!

Etui na Kindle Paperwhite

Etui Flex Book Fantastic

Chcesz odmienić swój czytnik i nadać mu spersonalizowanego wyglądu? Sprawdź serię Flex Book Fantastic, czyli etui w formie książeczki ze stylowymi nadrukami! Do wyboru jest prawie 100 różnych wzorów, które wspaniale prezentują się na modelu Paperwhite. Taki case nada czytnikowi zupełnie nowy wygląd, który wyróżni cię z tłumu! :)

Obudowa na czytnik Kindle Paperwhite

Całą naszą ofertę na obudowy do Kindle Paperwhite zobaczysz klikając w poniższy button. Mamy nadzieję, że znajdziesz swój idealny pokrowiec. :)
 

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.50 / 5.0 (5)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.