Wygląda na to, że pamięć podręczna jest wyłączona w twojej przeglądarce.
By w pełni cieszyć się naszą stroną, upewnij się, że włączyłeś pamięć podręczną w swojej przeglądarce.

  Schowek ()

Etui na Dzień Kobiet - idealny pomysł na prezent

8 marca to szczególna data i mamy nadzieję, że każdy z panów pamięta, jakie święto przypada na ten dzień - przecież o Dniu Kobiet nie można zapomnieć! ;)

5 kobiecych wzorów etui

Jeśli jeszcze nie masz pomysłu na upominek dla swojej kobiety, to chętnie pomożemy ci z tym problemem. W naszym sklepie pojawiła się nowa kolekcja etui na Dzień Kobiet. Do wyboru jest 5 cudownych wzorów, które specjalnie zaprojektowaliśmy z myślą o płci pięknej. Wszystkie grafiki utrzymane są w akwarelowej kolorystyce, a motywy pomadek, kwiatów oraz ust, w pełni oddają piękno kobiecego świata.

Etui na Dzień Kobiet, case na telefon

Etui na Dzień Kobiet idealne na prezent

Etui na telefon z kolekcji na Dzień Kobiet to doskonały pomysł na praktyczny upominek dla ukochanej, koleżanki, siostry czy mamy. Kwiaty są piękne, ale szybko więdną - nasze etui będzie przez długi czas przypominać obdarowanej osobie od kogo je ma. Zatem nie czekaj na ostatnią chwilę - sprawdź całą naszą kolekcję futerałów na telefon i już dziś wybierz odpowiedni podarek dla swojej lubej.

etui na telefon, różowe pomadki, case szminkietui na telefon, czerwona akwarelaetui na telefon, całusy, ustaróże akwarelowe, etui na telefonetui na telefon, akwarelowe płatki, czerwone maki

Ocena: 4.30 / 5.0 (10)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.