Etui na telefon: Kolekcja czarno-biała

Połączenie czerni i bieli nigdy nie wychodzi z mody. To klasyczne zestawienie jest bardzo chętnie wykorzystywane w ubiorze czy aranżacji wnętrz. Również w naszym sklepie nie zabrakło etui z czarno-białym motywem!

Każda kobieta pragnie mieć ponadczasowy dodatek pasujący do każdej stylizacji. Dlatego przygotowaliśmy kolekcję etui Black & White, która zawiera aż dziesięć niepowtarzalnych wzorów nawiązujących do modelowego zestawienia kontrastowych barw. Przy projektowaniu grafik wykorzystaliśmy motywy roślinne i geometryczne, a także liternictwo. Dzięki takiemu połączeniu, każdy smartfon zyska oryginalny wygląd, który pomoże wyróżnić się w tłumie! Biało-czarne plecki będą świetnym uzupełnieniem ubioru - zarówno codziennego, jak i wizytowego. Modne osłonki będą także ciekawym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby lubiącej prostotę i elegancję.

Czarno-biała kolekcja etui na telefon to niezastąpiony i praktyczny gadżet, który nie tylko wspaniale wygląda, ale przede wszystkim chroni smartfon przed różnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Elastyczny i trwały materiał TPU bardzo dobrze amortyzuje upadki urządzenia, więc zmniejsza ryzyko porysowania obudowy czy awarii podzespołów telefonu. Bumper można także bardzo łatwo wyczyścić pod wodą. Nie trzeba martwić się nadrukiem, który jest odporny na ścieranie i zabrudzenia.

Futerały są idealnie dopasowane do konkretnych modeli telefonów. Specjalne wycięcia umożliwiają korzystanie ze wszystkich komponentów urządzenia, bez konieczności ściągania etui. Cała kolekcja dostępna jest na popularne typy smartfonów, a można ją sprawdzić klikając w poniższy button. :)

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.90 / 5.0 (12)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.