Etui na telefon - kolekcja wakacyjna!

Już tylko 4 tygodnie pozostały do oficjalnego rozpoczęcia wakacji! Mamy nadzieję, że uczniowie i studenci mają najcięższe egzaminy za sobą i na sam koniec roku szkolnego nie muszą martwić się o oceny. Jeśli tak, to pewnie planów na wakacje nie brakuje i już niebawem zaczną się pierwsze letnie wyjazdy.

Z okazji zbliżającego się lata, przygotowaliśmy specjalną kolekcję etui na telefon z wakacyjnymi wzorami. Do wyboru jest pięć stylowych i niepowtarzalnych grafik, które świetnie zaprezentują się na telefonie podczas letniego urlopu. Obrazki przedstawiające plażę, palmę o zachodzie słońca czy deski surfingowe z pewnością przypadną do gustu niejednej osobie, a case będzie idealnym gadżetem, który pozwoli wyróżnić się z tłumu. Nawet zimą bumper będzie przypominał o gorącym, niezapomnianym lecie i wszelkimi pozytywnymi wspominaniami z minionego urlopu. Nadruki są bardzo trwałe i odporne na ścieranie, więc case będzie służył przez bardzo długi czas.Niezależnie od kierunku wakacyjnego wyjazdu, różne czynniki mogą niekorzystanie wpłynąć na telefon. Szczególnie niebezpieczny jest piasek, który nie tylko wpada do wnętrza smartfona, ale przede wszystkim może zarysować plastikową obudowę czy wyświetlacz LCD. Dlatego pokrowce z TPU są praktycznymi gadżetami na letnie wypady. Chronią urządzenie zarówno podczas niefortunnego upadku, jak i podczas codziennego użytkowania. Nasze futerały są idealnie dopasowane do konkretnych modeli telefonów, więc nie ma obawy, że case będzie zbyt wąski czy wycięcia na komponenty nie będą pasować. Gorąco zapraszamy do sprawdzenia naszej kolekcji wakacyjnej. :)

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.20 / 5.0 (4)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.