Etui na telefon - kolekcja z pandą!

W ostatnim czasie, pandy zyskały wielką sławę w Internecie. Wszystko dzięki wolontariuszom z ośrodków przyrodniczych, którzy udostępniają filmy pokazujące zabawę i psotną naturę tych puchatych niedźwiadków.

Jednakże już wcześniej doceniono pandy, szczególnie te wielkie. Ich wizerunek jest m.in. symbolem narodowym Chin. Biało-czarne misie występowały również jako bohaterowie wielu bajek i filmów animowanych, a także gier komputerowych. Nawet w modzie znalazło się miejsce na kolekcje z motywami tego zwierzaka.

Choć pandy są amatorami młodych pędów bambusa, to nie wolno zapominać, że ich gatunek jest zaliczany do drapieżników. Jako ciekawostkę, możemy dodać, iż organizm tego niedźwiadka nie jest przystosowany do jedzenia roślin i dlatego panda wielka musi spożywać ich bardzo dużo - nawet 40 kilogramów dzienne!

Trudno oprzeć się urokowi zwierząt, a szczególnie biało-czarnym misiom, które wyglądają jak ogromne przytulanki. Postanowiliśmy stworzyć nową kolekcję etui, która oddałaby urok tych przemiłych stworzonek. Zaprojektowaliśmy pięć barwnych wzorów z przyjaznymi wizerunkami pand. Na widok takiego futerału, uśmiechnie się nie jedna osoba! To również świetny pomysł na niebanalny prezent dla kogoś bliskiego.

Etui z pandą to praktyczny gadżet, który bardzo ładnie prezentuje się na telefonie. Obudowa będzie chronić smartfon przed wieloma uszkodzeniami, które mogą powstać przy codziennym użytkowaniu urządzenia. Akcesorium zabezpiecza telefon również podczas upadku, zmniejszając ryzyko powstania zadrapań, stłuczeń czy otarć. Ponadto, materiał TPU jest odporny na zarysowania i plamy, więc futerał będzie pięknie wyglądał przez bardzo długi czas. Kolekcja dostępna jest na popularne modele smartfonów :)

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.50 / 5.0 (9)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.