Etui na telefon - nowa kolekcja z kotem!

Ponoć najlepszym przyjacielem człowieka jest pies. Okazuje się jednak, że nie te stworzenia stały się najpopularniejszymi zwierzętami domowymi. To kot zyskał miano ulubionego towarzysza ludzi i choć nie zawsze był postrzegany pozytywnie, to jednak na stałe wpisał się jako udomowione zwierzę towarzyszące.

Wydawałoby się, że koty nie są skomplikowanymi zwierzętami: chodzą własnymi ścieżkami, polują na myszy oraz uwielbiają spać w kartonach - na tym koniec. Może i tak, choć znaleźliśmy informacje, które potwierdzają, że są to oryginalne stworzonka. Oto kilka ciekawostek o nich, a także o kociarzach:

  • Mruczenie kota można porównać z silnikiem diesla - mruczy z częstotliwością 26 razy na sekundę!
  • Koty bardzo rzadko komunikują się między sobą za pomocą miauczenia. W ten sposób “rozmawiają” jedynie z człowiekiem.
  • Jeden z kotów o imieniu Stubbs był przez 15 lat burmistrzem alaskiego miasteczkaTalkeetny.
  • W Japonii uważa się, że czarny kot przynosi szczęście.
  • Ponoć kocim okiem, jesteśmy postrzegani jako duże koty. W wielu przypadkach ma to wpływ na zachowanie naszych pupili.
  • 95% ludzi przyznaje, że rozmawia z własnym kotem.
  • Brytyjska kotka Smokey pobiła rekord w najgłośniejszym mruczeniu - “rozkręca się” do 90 decybeli!
  • Wynalazcą drzwiczek dla kotów jest Izaak Newton - tak, to ten sam człowiek od prawa powszechnego ciążenia. :)

To tylko niewielka dawka ciekawostek o kotach - naprawdę są one złożonym gatunkiem. My jednak skupiliśmy się głównie na ich wyglądzie, który był inspiracją do stworzenia nowej kolekcji futerałów na telefon. Seria etui z kotami zawiera siedem różnych grafik, które na pewno spodobają się nie tylko kociarzom. Barwne nadruki w formie graficznej lub foto pięknie wyglądają na smartfonie i nadają mu indywidualnego stylu. W ofercie znajdują się zarówno kolorowe obrazki, a także sylwetki kotów na jasnym tle, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Taki bumper będzie świetnym pomysłem na prezent dla kociarza! :)


Etui na telefon z “mruczkiem” to funkcjonalny gadżet, który bardzo dobrze zabezpiecza smartfon przed wieloma uszkodzeniami mechanicznymi, jakie powstają podczas codziennego użytkowania urządzenia. Pokrowiec z TPU świetnie amortyzuje upadki telefonu. Dzięki odporności i elastyczności, osłonka chroni przed powstawaniem rys i zabrudzeń na obudowie telefonu. Każdy case ma odpowiednie wycięcia na komponenty urządzenia, więc nie trzeba ściągać bumpera podczas chęci skorzystania z głośnika czy aparatu.

Nasz kolekcja z kotem jest dostępna na popularne modele telefonów, a ofertę można zobaczyć klikając z poniższy button.

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.60 / 5.0 (28)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.