Etui na telefon: Prezent na Dzień Ojca

O rodzicach należy pamiętać każdego dnia, niezależnie od tego, jak daleko się od nich mieszka. Jednakże, gdy nadchodzi dzień ich święta, warto jeszcze bardziej pokazać, jak bardzo ich kochamy!

23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. Święto zostało zapoczątkowane przez Amerykanów, a w Polsce świętuje się je od 1965 roku. To niesamowita okazja, by pokazać tacie, jak bardzo nam na nim zależy. Do składanych mu życzeniń, często dodajemy drobny upominek, który podkreśli wyjątkowość chwili.

Prezentów okazjonalnych jest bardzo dużo, ale często nie wiemy na co się zdecydować. Warto skupić się na podarkach, które będą praktyczne i przydadzą się tacie na co dzień. Właśnie dlatego postanowiliśmy stworzyć specjalną kolekcję etui na Dzień Ojca. Do wyboru jest aż dziesięć grafik, które idealnie wpisują się w tematykę związaną z tatą. Grafiki z narzędziami, krawatem, a także z dedykowanymi napisami pięknie prezentują się na pokrowcach i zapewne spodobają się niejednemu rodzicowi.

Case z kolekcji na Dzień Ojca to praktyczny gadżet, który nie tylko wspaniale wygląda, ale przede wszystkim zabezpiecza telefon przez zniszczeniem. Dzięki materiałowi TPU, bumper jest bardzo elastyczny i wytrzymały oraz dobrze łagodzi skutki upadku urządzenia. Pokrowiec ochroni telefon taty przed wieloma uszkodzeniami mechanicznymi, a także będzie mu codziennie przypominał, od kogo dostał ten wyjątkowy podarek.

Choć do święta taty jeszcze kilka dni, to już teraz chcemy życzyć wszystkim ojcom wszystkiego najlepszego! Bądźcie zawsze naszymi bohaterami! :)

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.30 / 5.0 (3)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.