Etui na telefon z motywem zwierzęcych wzorów

Etui z futerkowymi i skórzanymi nadrukami cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, szczególnie wśród damskiej części użytkowników smartfonów. Łatki, motywy ze skórą węża, krokodyla oraz futrem stylowo prezentują się na pleckach telefonów i dodają urządzeniom “pazura”. Przedstawiamy dostępne w naszym sklepie pokrowce z najmodniejszymi zwierzęcymi printami.

Zwierzęce motywy zawsze w modzie

etui na telefon z krowimi łatkami

Oryginalne, zwierzęce wzory są obecne w modzie w każdym sezonie. Są ponadczasowe i uwielbiane przez największych kreatorów mody, takich jak Gucci, Dolce&Gabbana, Isabel Marant, czy Emilio Pucci.

Zwierzęcym deseniom od lat wierne są między innymi takie gwiazdy jak Sophia Loren czy Kate Moss. Printy “z pazurem” idealnie sprawdzają się zarówno na ubraniach, jak i akcesoriach. Przy doborze rzeczy ze zwierzęcymi motywami należy pamiętać o umiarze i odpowiednich proporcjach, tak by całość nie wyglądała tandetnie i wulgarnie. 

Etui z kolekcji Animal Pattern

etui na telefon z motywami zwierzęcymi

Seria Animal Pattern to pokrowce z printami zwierzęcych futer i skór, które nie tylko szykownie i stylowo prezentują się na urządzeniach, ale także świetnie chronią je przed uszkodzeniami mechanicznymi. Oryginalne desenie i motywy, takie jak skóra krokodyla, węża, łatki żyrafy, krowy czy futro psa to wzory, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Designerskie nadruki nie blakną, nie ścierają się i są objęte gwarancją. Pokrowce wykonane zostały z odpornego i elastycznego materiału TPU, odpornego na zarysowania, otarcia i zabrudzenia. Plecki posiadają wszystkie niezbędne wycięcia na komponenty i złącza konkretnych modeli smartfonów. Dzięki temu korzystanie z głośnika, aparatu czy słuchawek jest możliwe bez konieczności wyjmowania urządzeń z futerałów. Uwaga! Podczas produkcji naszej kolekcji etui Animal Pattern nie ucierpiało żadne zwierzę! ;)

sprawdź etui na telefon Animal Pattern

Adam Kowalak
Adam Kowalak

Wielbiciel i zwolennik urządzeń marki Apple. Tester akcesoriów GSM i aplikacji mobilnych. Nim dołączył do redakcji etuo, przez wiele lat doradzał klientom w jednej z największej sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym w Polsce. Po godzinach pochłania e-booki, gotuje i gra w szachy.

Ocena: 4.20 / 5.0 (1)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.