Etui na telefon z motywującymi napisami

Motywacja jest stanem gotowości do podjęcia zamierzonego działania. Aby być zdecydowanym do postawienia pewnych kroków, trzeba się odpowiednio przygotować. Przede wszystkim należy pozbyć się wszelkich wątpliwości i nabrać pozytywnej energii.

Motywacji szukamy wszędzie, gdzie się tylko da. Jesteśmy różni, więc każdy z nas potrzebuje innych bodźców, które pozwolą dojść do celu. Mimo tego, jest kilka sprawdzonych i uniwersalnych metod, które powodują, że stajemy się silniejsi psychicznie i jesteśmy skłonni pojąć nowe wyzwania.

Jedną z takich technik jest słuchanie motywującej muzyki. Warto ułożyć sobie listę utworów, które spowodują przyrost pozytywnej energii. Innym sposobem jest zmuszenie się do określonej czynności przez 5 minut. Ponoć najtrudniej jest zacząć, ale gdy się już wystartuje, to można pracować o wiele dłużej i z większym zaangażowaniem niż na początku.

W naszej najnowszej kolekcji etui z sentencją umieściliśmy wzory, które również będą pomagać motywować się do działania. Pewne cytaty ze znanych książek czy filmów mają w sobie wielką moc, która bardzo silnie nas dopinguje. Na naszych pokrowcach znajdziesz etui z napisami:

  • Your only limit is you;
  • Sometimes you win, sometimes you learn;
  • Make your life a story worth telling;
  • Enjoy every moment;
  • Don’t count the days - make the days count.

Każdy tekst ma specjalnie dobraną czcionkę oraz tło, a całość wygląda fantastycznie. Jesteśmy przekonani, że seria Script będzie korzystnie nastrajać nie tylko posiadacza futerału, ale również wszystkich wokoło. Taka osłonka na smartfon będzie również wspaniałym pomysłem na niebanalny prezent dla bliskiej osoby. :)

Nie ważne jest, jak wysoko mierzysz - ważny jest zapał i gotowość do osiągnięcia tego celu!

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.90 / 5.0 (28)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.