Etui producenta X-Level

Etui na telefon już dawno przestało spełniać tylko jedną funkcję. Poza ochroną urządzenia przed uszkodzeniami mechanicznymi, case zmienia często również wygląd smartfona nadając mu modny styl. Takie właśnie są serie pokrowców od producenta X-Level. Poznajcie kolekcję Vintage, Guardian oraz Knight!

Etui X-Level Guardian

Seria Guardian wyprodukowana została z odpornej gumy silikonowej, która jest elastyczna. Pokrowce nie odkształcają się po zagięciu i dobrze amortyzują upadki smartfona zmniejszając ryzyko poważnego uszkodzenia. Powierzchnia case jest matowa, więc etui pewnie leży ono w dłoni i nie wyślizguje się z niej. Obudowa ma również minimalnie dłuższe ranty wokół wycięcia na aparat, dzięki czemu chroni kamerkę przed bezpośrednim konktaktem z płaska powierzchnią.

Etui X-Level Guardian

Etui X-Level Vintage

Seria Vintage to pokrowce z tworzywa sztucznego imitującego skórę. Case świetnie prezentują się na smartfonie nadając urządzeniu elegancji. Ponadto, powierzchnia etui jest bardzo przyjemna w dotyku i nie widać na nich tłustych odcisków. Obudowy z eko skórki są oczywiście dopasowane do konkretnego modelu, dzięki czemu dobrze do niego przylegają zabezpieczając konstrukcję telefonu przed typowymi uszkodzeniami mechanicznymi.

Etui X-Level Vintage

Etui X-Level Knight

Seria Knight to case z wytrzymałego poliwęglanu. Pomimo zastosowanego materiału, etui jest bardzo cienkie i lekkie, co nie wpływa na optyczne powiększenie się smartfona. Plastikowa obudowa dedykowana konkretnemu modelowi telefonu została zaprojektowana z użyciem technologii Soft Touch Coating, dzięki której jest przyjemna w dotyku. Etui posiada również wszelkie wycięcia na złącza i komponenty, oraz zaprojektowane nakładki na boczne klawisze.

Etui X-Level Knight

Oryginalne etui X-level w etuo!

W naszym sklepie znajdziecie oryginalne obudowy X-Level na topowe modele telefonów Samsung, Apple oraz Huawei. W każdej z trzech serii dostępne są 3 wersje kolorystyczne osłonek: Black, Gold i Red Wine, który stał się hitem tego sezonu! Oczywiście każde etui jest zapakowane w oryginalne opakowanie z hologramem producenta, potwierdzającym autentyczność case.

Etui X-Level, sprawdź

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.50 / 5.0 (1)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.