Etui typu Flex Book - praktyczne i eleganckie

etui typu Flip Cover dla LG F70

Etui typu Flex Book to nowość w naszym sklepie, jednak sam model pokrowca znany jest już od dłuższego czasu, choć pod innymi nazwami: etui Flip Cover, Flip Case, itp.Dzięki praktycznej formie książki, futerał doskonalne chroni telefon przed uszkodzeniami. Klapka etui wkończona została miekkim materiałem, dlatego na pewno nie porysuje wyświetlacza. Elastyczna "guma" wewnątrz futerału jest idealnie dopasowana do poszczególnych modeli. W zależności od modelu etui posiada bezpośredni dostęp do przycisków lub specjalnie wyprofilowane wypustki. Każde etui posiada jednak bezpośredni dostęp do gniazd, dzięki czemu bez problemu podłączysz ładowarkę czy słuchawki.

elastyczne etui typu Flex Book

Pokrowiec Flex Book można w łatwy sposób "złożyć" do wygodnej pozycji, która znacznie ułatwia korzystanie z Interentu czy pisanie wiadomości. Jest to bardzo przydatna właściwość, zwłaszcza przy telefonach o większych gabarytach. Etui dostępne jest w czterech wariantach kolorystcznych: czarnym, białym, niebieskim i różowym.
Na chwilę obecną w naszym sklepie  znajdzie Państwo futerały Flex Book do pięciu modeli smartfonów: Alcatela One Touch Idol 2 S, Sony Xperia Z2 i T3, LG F70 oraz LG L90.
W najbliższym czasie pojawią się egzemplarze do innych modeli, takich jak: Samsung Galaxy Core Plus, HTC Desire 610, Alcatel One Touch Idol 2 Mini S, LG G2 Mini, LG L70, Nokia Lumia 630.

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.10 / 5.0 (12)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.