Etui z jesiennymi wzorami

Jesienna chandra? Mamy na to radę! Sprawdź naszą nowość, która w sposób pozytywny nawiązuje do schyłkowej pory roku.

Jesienne etui na telefon

Jesień nie zawsze musi oznaczać kapryśną pogodę. Dowodem na to jest nasza nowa kolekcja etui, gdzie znajdziesz wiele optymistycznych aspektów schyłkowej pory roku. Obudowy z motywami jesieni to aż 20 unikatowych wzorów, na których ujęliśmy jarzębinę, kolorowe liście, róże, dynie i wiele innych pięknych grafik. Nie trać humoru z powodu zmiennej pogody - zacznij korzystać z tego, co daje nasza złota polska jesień ;)

Etui jesienne z wzorem pastelowych liści

Stylowe i odporne etui

Zmieniając swoją garderobę na cieplejszą, pamiętaj o odświeżeniu wyglądu smartfona, by pasował do jesiennej stylówy. Wszystkie pokrowce są dostępne na wiele różnych modeli smartfonów i mają odpowiednio przystosowane wymiary oraz wycięcia na komponenty urządzeń. Silikonowe case z jesiennymi printami będą nie tylko estetycznymi dodatkami do sprzętu, ale przede wszystkim dobrym zabezpieczeniem telefonu przed otarciami, zarysowaniami i zabrudzeniem. Sprawdź naszą pełną kolekcję etui ze wzorami jesiennymi i wybierz motyw, który najlepiej do Ciebie pasuje.

Etui jesienne z wzorem kolorowych liściEtui jesienne z wzorem sweterkaEtui jesienne z wzorem Hello FallEtui jesienneEtui jesienne z wzorem liści

Adam Kowalak
Adam Kowalak

Wielbiciel i zwolennik urządzeń marki Apple. Tester akcesoriów GSM i aplikacji mobilnych. Nim dołączył do redakcji etuo, przez wiele lat doradzał klientom w jednej z największej sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym w Polsce. Po godzinach pochłania e-booki, gotuje i gra w szachy.

Ocena: 4.50 / 5.0 (4)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.