Etui z klapką na nowe modele telefonów!

Szukasz ciekawej alternatywy dla elastycznych etui? W naszej ofercie znajdziesz rewelacyjne pokrowce wykonane z wytrzymałego materiału. Etui z klapką skutecznie zabezpiecza ekran przed zarysowaniami, a także zapewnia najlepszą ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi i zabrudzeniami.

 

Seria Flex Book dostępna dla modeli:

Dodatkową ochronę stanowi wewnętrzne etui, które zapewnia skuteczną amortyzację upadków. Wystające ranty elastycznych case'ów dbają o nieskazitelny wygląd wyświetlacza. Nasze Flex Booki są bardzo praktyczne. Posiadają specjalne wycięcia na aparat, lampę błyskową oraz głośnik, a także zapewniają dostęp do najważniejszych gniazd oraz przycisków. Dzięki możliwości złożenia pokrowca do wygodnej pozycji, mogą Państwo w łatwy sposób przeglądać treści zawarte w telefonie. Futerał posiada miękkie wnętrze, które nie uszkadza ekranu.

Nie zwlekaj dłużej i zapoznaj się z szeroką ofertą naszych pokrowców. Serdecznie polecamy zapoznanie się nie tylko z jednokolorowymi Flex Bookami w odcieniach różu, niebieskiego, białego oraz czarnego, ale także z serią Flex Book Fantastic. Mnóstwo wzorów do wyboru!!

Już niedługo Święta Wielkanocne! Może warto w tym czasie sprawić komuś bliskiemu miły upominek w postaci kabury z nadrukiem? W naszym sklepie masz również możliwość zaprojektowania własnego wzoru, który może nawiązywać do konkretnej osoby lub nadchodzących świąt. W kreatorze etui macie swobodę decydowania o nadruku na pokrowiec, my jedynie możemy zagwarantować najwyższą jakość wydruków. W serii Flex Book Fantastic znajdziesz aż 126 różnorodnych wzorów.

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.70 / 5.0 (29)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.