Etui z letnimi wzorami - kolekcja Summer Vibes!

Szukasz gadżetu, który idealnie wpisze się w letni styl? Zatem zachęcamy do sprawdzenia nowej linii etui, która właśnie zagościła w naszym sklepie!

Etui Summer Vibes

Kolekcja Summer Vibes łączy w sobie najgorętsze hity letniego sezonu! Marynistyczne pasy, tropikalne rośliny, egzotyczne owoce czy kwitnące kwiaty - to tylko część motywów, jakie znajdziesz na naszych obudowach. Wybór nie jest mały, gdyż seria liczy aż 25 wyjątkowych wzorów! Sprawdź wszystkie i wybierz swój ulubiony, który odmieni wygląd smartfona w wakacyjnym stylu!

etui Summer Vibes - flamingosEtui Blue SummerEtui marinistyczne w paskiEtui z tropikalnymi liśćmietui make things happen

Etui z kolekcji Summer Vibes to nie tylko hot design, ale także bardzo dobra ochrona smartfona! Pokrowce z gumy silikonowej zabezpieczają telefon przed takimi defektami jak zarysowania, otarcia czy trwałe zabrudzenia. Osłonki łagodzą także skutki upadków urządzenia i są łatwe w utrzymaniu czystości. Case można myć pod wodą nie martwiąc się o nadruk - ten jest trwały i odporny na ścieranie czy blaknięcie. Co najważniejsze, cała seria z letnimi wzorami dostępna jest na kilkaset modeli smartfonów!

Zobacz etui Summer Vibes

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Wybierz jedną z powyższych ocen.