Etui z motywami roślin - kolekcja Botanic

Nasza kolekcja Botanic zadebiutowała w etuo całkiem niedawno, a już stała się bestsellerem! Co jest w niej tak niezwykłego, że zachwyciła tak wiele osób?

Etui Botanic

Etui Botanic z minimalistycznymi wzorami

Seria Botanik to kilkanaście wzorów z motywami polnych roślin. Pastelowe desenie na jasnych tłach tworzą serię, która kierowana jest do osób ceniących sobie minimalizm i florystyczny design. Silikonowe etui z takim nadrukiem wygląda naprawdę szykownie i zdecydowanie stanie się subtelnym, a zarazem plastycznym dodatkiem na co dzień. Sprawdź wszystkie 12 pokrowców z motywami minimal flower i wybierz swój ulubiony deseń. Szczególnie polecamy wzory z błękitnymi kwiatami, naparstnicą i bawełną, które już podbiły serca wielu klientów oraz blogerek!

Etui Botanic - niebieskie kwiatkiEtui Botanic - naparstnicaEtui Botanic - liść paprociEtui Botanic - bawełnaEtui Botanic - liść lipy

Wytrzymałe i dopasowane obudowy

Obudowy dostępne są na różne modele smartfonów i posiadają dedykowane wycięcia na ich komponenty. Każde etui z serii Botanic jest wykonane z wytrzymałego TPU, które zabezpieczy urządzenie przed zarysowaniem czy otarciem. Dodatkowo, nadruki są nieścieralne i odporne na blaknięcie, a case można myć pod wodą. Zachęcamy do sprawdzenia całej kolekcji i wyboru etui, które nie tylko odświeży wygląd telefonu, ale również będzie pełnić funkcję ochronną.

Kolekcja Botanic

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.80 / 5.0 (22)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.