Etui z motywem zwierzęcym - kolekcja Animal Pattern

Nudna obudowa na smartfonie? Nie u nas! Jeśli planujesz zakup etui na swój telefon, to koniecznie sprawdź nasze kolekcje okazjonalne, ponieważ właśnie pojawiły się nowe wzory!

Etui z motywem futra i skóry

Niezależnie od sezonu, moda na skóry i futerka nie przemija. Również postanowiliśmy wykorzystać te motywy na naszych pokrowcach, ale oczywiście bez rozbierania zwierzaków z ich odzienia. Wykorzystaliśmy oczywiście grafiki, a te są tak piękne, że etui z serii Animal Pattern aż chce się głaskać! ;)

Etui na telefon Animal Pattern, case z futerkiem

Niebanalne etui Animal Pattern

Kolekcja Animal Pattern spodoba się zarówno kobietom, jak i mężczyznom. W serii znalazło się sześć grafik inspirowanych futrami oraz skórami. Odmień swój telefon - nadaj mu zupełnie niecodziennego stylu. Znajdź swój ulubiony wzór i zaskocz znajomych przemyślanym dodatkiem. Etui z wężowymi łuskami, case z krowimi łatami czy plecki z plamkami żyrafy - które wybierzesz? Sprawdź wszystkie dostępne obudowy!

Etui na telefon skóra węża, case monochromatyczny wążEtui z brązową krową, case w krowie łatyEtui z żyrafą, case na telefon łaty żyrafyFuterkowe etui na telefon, case z futrem


Kolekcja etui na telefon, Animal Pattern

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.90 / 5.0 (27)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.