Etui z nadrukami na Mikołajki!

Szukasz mikołajkowego prezentu dla bliskiej osoby? Na tę okazję polecamy naszą tematyczną serię etui na telefon, która dostępna jest na różne modele telefonów 25 producentów!

Mikołajkowe etui na telefon to jedna z naszych trzech zimowych kolekcji okazjonalnych. W serii znajduje się 5 wzorów, które świetnie wpisują się w grudniową, przedświąteczną aurę Bożego Narodzenia. Pokrowce sprawdzą się zarówno jak prezent dla dziecka, jak i nieco starszej osoby :)

Etui na telefon z mikołajkowym wzorem psaEtui na telefon z mikołajkowym wzorem MikołajaEtui na telefon z mikołajkowym wzorem szopaEtui na telefon z mikołajkowym wzorem kotówEtui na telefon z mikołajkowym wzorem kotków

Silikonowe obudowy mikołajkowe są dopasowane do konkretnych modeli smartfonów, dzięki czemu dobrze przylegają do konkretnego urządzenia i skutecznie chronią je przed uszkodzeniami oraz zabrudzeniami. Każdy case posiada specjalnie zaprojektowane wycięcia na komponenty oraz złącza, a nadruk jest trwały oraz nieścieralny. Ponadto kolekcja dostępna jest aż na kilkaset modeli telefonów! Zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu i wyboru etui z ulubionym, mikołajkowym wzorem, który odświeży wygląd smartfona.

Kolekcja mikołajkowa

Adam Kowalak
Adam Kowalak

Wielbiciel i zwolennik urządzeń marki Apple. Tester akcesoriów GSM i aplikacji mobilnych. Nim dołączył do redakcji etuo, przez wiele lat doradzał klientom w jednej z największej sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym w Polsce. Po godzinach pochłania e-booki, gotuje i gra w szachy.

Ocena: 5.00 / 5.0 (9)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.