Etui ze słodkim nadrukiem na Dzień Czekolady

Dziś Dzień Czekolady! To wspaniałe święto obchodzone 12 kwietnia kochają wszyscy wielbiciele słodyczy. Gorzka, mleczna, biała, z dodatkami lub bez - każda czekolada jest wyjątkowa i warta skosztowania. Dziś nie trzeba przejmować się kaloriami i dietą, a jedynie delektować się smakiem słodkich tabliczek. A co z okazji Dnia Czekolady przygotował dla klientów sklep etuo?

Etui dla łakomczuchów

etui z kolekcji food porn

Dla wszystkich entuzjastów dobrego jedzenia, wielbicieli czekolady i słodkości przygotowaliśmy specjalną kolekcję okazjonalnych etui Food Porn. W serii odnaleźć można między innymi takie wzory jak roztopiona czekolada czy donuts. Pyszna, roztapiająca się czekolada to jeden z najpiękniejszych widoków na świecie. Donuty polane lukrem i czekoladą wyglądają niezwykle estetycznie i apetycznie.

Oprócz tego, że silikonowe case’y z kolekcji Food Porn świetnie prezentują się na obudowach smartfonów i pobudzają zmysły wielbicieli smakołyków, doskonale chronią też urządzenia mobilne przed uszkodzeniami. Etui wykonane zostały z wytrzymałego i odpornego materiału TPU, który jest elastyczny i nie odkształca się.

Plecki zapobiegają powstawaniu zarysowań, otarć i zabrudzeń oraz amortyzują upadki urządzeń. Etui są idealnie dopasowane do konkretnych modeli telefonów i posiadają precyzyjnie zaprojektowane wycięcia na komponenty, złącza i klawisze. Nadruki na pleckach są odporne na ścieranie, co zostało objęte gwarancją sklepu etuo.

Własny projekt etui z czekoladą

zaprojektuj case z czekoladą

Oprócz gotowych propozycji etui przygotowaliśmy także niespodziankę dla wyjątkowo kreatywnych czekoladomaniaków. Osoby, które samodzielnie chciałyby stworzyć case’y ze słodkimi nadrukami mogą to zrobić za pomocą kreatora etui.

Do stworzenia projektu wystarczy dobrej jakości plik graficzny (obraz, skan lub zdjęcie) i odrobina fantazji. Narzędzie pozwala na edycję barwy tła i dodawanie napisów. Zachęcamy do obejrzenia naszego filmiku instruktażowego, w którym dokładnie objaśniamy, jak korzystać z kreatora.

sprawdź etui okazjonalne

Adam Kowalak
Adam Kowalak

Wielbiciel i zwolennik urządzeń marki Apple. Tester akcesoriów GSM i aplikacji mobilnych. Nim dołączył do redakcji etuo, przez wiele lat doradzał klientom w jednej z największej sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym w Polsce. Po godzinach pochłania e-booki, gotuje i gra w szachy.

Ocena: 4.90 / 5.0 (17)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.