Folie ochronne na cały ekran!

Jesteś posiadaczem telefonu z zakrzywionym ekranem i poszukujesz osłonki, która pokryje całą powierzchnię matrycy? W Etuo znajdziesz to, czego szukasz! W naszej ofercie pojawiły się wytrzymałe folie ochronne 3MK na cały ekran!

Specyfikacja 3MK Arc

Folie ochronne na cały ekran

Folie poliwęglanowe przeważnie nie pokrywają w pełni zaoblonych oraz zakrzywionych ekranów. W efekcie nie daje to całkowitej ochrony przed zarysowaniami i zabrudzeniem matrycy. Na szczęście są dostępne bardziej precyzyjne rozwiązania, które oferuje m.in. firma 3MK. To właśnie produkty tej marki trafiły niedawno do naszego sklepu i cieszą się sporym powodzeniem wśród klientów.

Folia ochronna na cały ekran 3MK Arc

3MK Arc to poliwęglanowe folie ochronne na cały ekran smartfona, niezależnie od tego, czy ma zakrzywiony ekran, czy delikatnie zaoblone ranty. Osłony mają dedykowany kształt na konkretny model smartfona, ale to nie jedyne zalety produktu. Przede wszystkim powłoka jest bardzo wytrzymała, choć ma zaledwie 0,18 mm grubości. Akcesorium chroni przed zabrudzeniami i zarysowaniami ekranu, a technologia Self-Heal regeneruje powstałe, delikatne ryski.

Folia ochronna 3mk arc

3MK Arc na popularne modele telefonów

Folia na ekran 3MK Arc jest również łatwa w montażu. W zestawie dołączone są specjalne akcesoria do aplikacji produktu, a półprzepuszczalna struktura folii pomaga w usunięciu powstałych bąbelków powietrza. Poliwęglanowa osłonka jest dostępna w naszym sklepie na kilkanaście popularnych modeli smartfonów takich marek jak Huawei, Samsung, LG oraz Asus. Zachęcamy także do sprawdzenia innych produktów producenta 3MK.

Folia ochronna 3mk arc - sprawdź

Adam Kowalak
Adam Kowalak

Wielbiciel i zwolennik urządzeń marki Apple. Tester akcesoriów GSM i aplikacji mobilnych. Nim dołączył do redakcji etuo, przez wiele lat doradzał klientom w jednej z największej sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym w Polsce. Po godzinach pochłania e-booki, gotuje i gra w szachy.

Ocena: 4.50 / 5.0 (22)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.