Fruits and Tropical - nowa kolekcja etui!

Wiosna jest porą roku, w której budzi się cała roślinność, za którą tak bardzo tęskniliśmy przez całą zimę. Szczególnie cieszą nas pojawiające się wczesne owoce. Mimo, że nie są jeszcze tak soczyste i pełne słodyczy jak te z letnich zbiorów, to bardzo chętnie po nie sięgamy. Zainspirowani zielenią postanowiliśmy zaprojektować specjalną serię pokrowców na telefon.


Etui z kolekcji Fruits and Tropical liczy aż dziesięć wyjątkowych wzorów, które zdecydowanie odmienią wygląd smartfona. Motywy tropikalnych liści i kwiatów elegancko prezentują się na pokrowcach, a grafiki słodkich owoców wyglądają wręcz malarsko. Bumpery idealnie wpisują się w tematykę ciepłej pory roku, ale także zimą będą przypominały o urokach wiosny i lata. Wesoła kolorystyka sprawi, że telefon nie będzie wyglądał nudnawo i zdecydowanie wyróżni się z pośród innych. Nadruki są trwałe oraz odporne na zabrudzenie, więc case na długo zachowa świetny wygląd.
Motywy owoców i tropikalnych prinów to od paru sezonów absolutny must-have.  Domunują zarówno na tkaninach u projektantów, jak i w wystroju wnętrz.

Niebawem zaczną się wakacyjne wyjazdy, więc zabezpieczenie urządzenia z pewnością przyda się bardziej niż na co dzień. Owocowo-tropikalna seria pokrowców na pewno będzie ślicznym i praktycznym gadżetem, który nie tylko ozdobi smartfon, ale również ochroni go przed wieloma uszkodzeniami mechanicznymi. Grafiki nadrukowane są na case z TPU, które jest odporne na zarysowania i otarcia. Elastyczny materiał nie odkształca się, a także dobrze łagodzi skutki upadku urządzenia. Zachowaj świetny wygląd telefonu i ciesz się urokami letniej pory roku! Etui dostępne są na popularne modele do telefonów.


Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.00 / 5.0 (22)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.