Geometryczna kolekcja etui na telefon!

Cały nasz świat można opisać za pomocą matematycznych wzorów i funkcji. Matematyka otacza nas na każdym kroku! My znaleźliśmy w tej dziedzinie nauki coś więcej - inspirację!

Geometria i arytmetyka należy do najstarszych dziedzin nauki. Już w starożytnej Grecji badano i próbowano opisać różne kształty. Jednym z myślicieli tamtego okresu był Tales z Miletu, a później Euklides. Tym filozofom zawdzięczamy podstawy matematyczne, bez których wiele dziedzin nie mogłoby się rozwinąć.

Kształtne wzory są nie tylko doktryną matematyki. Harmonijne kompozycje są chętnie wykorzystywane również w modzie. Nie chodzi tu jedynie o krój ubrań, ale także o same zdobienia. Nasze etui z kolekcji geometrycznej to osiem pięknych wzorów, które zachwycą nie tylko matematycznych geeków. Sięgnęliśmy po formy diamentów, kryształów, trójkątów oraz kraty, które z pewnością spodobają się wielu kobietom szukającym niecodziennego wzornictwa. Dodatkowe motywy marmuru, drewna oraz kwiatów doskonale komponują się z foremnymi kształtami. Cała seria futerałów wygląda zjawiskowo i wspaniale prezentuje się na smartfonach! :)

Geometryczna kolekcja etui to praktyczny gadżet, który nie tylko pięknie zdobi telefon, ale również chroni go przed uszkodzeniami mechanicznymi. Case jest wykonany z TPU, który nie odkształca się i bardzo dobrze amortyzuje upadki urządzenia. Również nasze nadruki są wysokiej jakości, więc nie matowieją i nie ścierają się. Cała seria jest dostępna na typowe modele smartfonów, a zobaczyć ją można klikając w poniższy button.

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Wybierz jedną z powyższych ocen.