Głośnik bluetooth Huawei AM08 Little Swan - recenzja

Meloman bez muzyki zapewne wyglądałby jak drzewo bez dostępu do słońca i wody. W świecie nowoczesnych smartfonów można mieć wszystkie ulubione multimedia pod ręką. Jednak nie zawsze głośniki w telefonie są na tyle dobre, by jakość odtwarzanych nagrań była zadowalająca. Z pomocą przychodzą głośniki bluetooth. Jeden z nich znajdziecie w naszym sklepie - model AM08 od Huawei.

Huawei AM08 - wysoka jakość dźwięku

W Huawei AM08 Little Swan można się zakochać od pierwszego wejrzenia - wszystko za sprawą naprawdę dopracowanego designu głośnika. Urządzenie wygląda niezwykle nowocześnie i nada każdemu wnętrzu odrobinę luksusu. Jednakże kształt obudowy nie został zaprojektowany tylko pod kątem estetyki, a przede wszystkim ze względu na funkcjonalność. Dzięki umiejscowieniu głośnika skierowanego ku górze, można rozkoszować się dźwiękiem rozchodzącym się przestrzennie 360 stopni. Choć takie ułożenie elementu wydaje się mało znaczące, to w połączeniu z naprawdę bardzo dobrymi podzespołami, jakość brzmienia jest imponujące.

Funkcjonalny głośnik bluetooth

Bezprzewodowy głośnik bluetooth Huawei AM08 Little Swan to sprzęt nie tylko do słuchania muzyki czy radia. Wbudowany mikrofon sprawia, że można wykorzystać akcesorium jako zestaw głośnomówiący. Dzięki nowoczesnemu modułowi bluetooth 4.0 CSR jakość rozmów jest na wysokim poziomie, bez zniekształceń i innych niepożądanych efektów. Głośniczek jest prosty w obsłudze, a jego dotykowy panel ma podświetlenie, co pomaga podczas zmiany opcji w słabo oświetlonym pomieszczeniu. Można go używać zarówno w domu czy biurze, ale równie dobrze sprawi się podczas grilla na działce. Bateria o pojemności 700 mAh pozwoli na około 4 godziny odtwarzania muzyki z AM08.

Głośnik bluetooth Huawei AM08 Little Swan

Z pewnością ten produkt Huaweia znacznie wyróżnia się na tle innych głośników, a przynajmniej w przedziale cenowym do 100 złotych. Akcesorium jest oczywiście do kupienia w naszym sklepie i gorąco je polecamy! Zachęcamy również do sprawdzenia innych bezprzewodowych głośników bluetooth z naszej oferty - znajdziesz je w zakładce "wszystkie akcesoria GSM" lub kliknij w poniższy button.

gosnik Huawei bluetooth
     
Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 5.00 / 5.0 (23)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.