Gogle 3D VR Box 2 - recenzja

Gogle VR stają się coraz bardziej popularnym gadżetem. Wystarczy posiadać nowoczesny smartfon by w połączeniu z tymi specjalnymi okularami wejść do świata wirtualnej rozrywki. Dziś sprawdzamy jak spisuje się jeden z modeli gogli.

VR Box 2 - świetna jakość i ergonomia

Okulary 3D VR Box 2 mają obudowę z wysokiej jakości plastiku, a ich design można śmiało porównać z o wiele droższymi goglami. Jeśli chodzi o wygodę, to tutaj również można zapisać spory plus. Gogle mają dość lekką konstrukcję, dzięki czemu nie ma uczucia ciężkości po dłuższym użytkowaniu. By plastik nie odciskał się na twarzy, zamontowane są specjalne gąbeczki, które rzeczywiście dobrze się sprawdzają - nawet przy noszeniu okularów korekcyjnych, nie czuje się ucisku, choć przy większych oprawkach może być inaczej. Ponadto VR Box mocowany jest na regulowanych i rozciągliwych paskach, co pozwala na idealne dopasowanie do każdej głowy.

Okulary 3D, Gogle VR Box, recenzja

Użytkowanie gogli

Korzystanie z gogli nie wymaga specjalistycznych umiejętności. Wystarczy otworzyć szufladkę na telefon i umieścić w nim swoje urządzenie. Zaczep bardzo dobrze utrzymuje smartfon, ale niestety może wystąpić mały problem. Uchwyt jest wbudowany w miejscu, gdzie najczęściej telefony mają przyciski boczne. Trzeba więc tak ustawić smartfon, by przypadkiem ich nie wcisnąć. Sama obsługa aplikacji VR i filmów 360 stopni jest prosta - dołączony pilot do gogli działa jako dżojstik. Za jego pomocą można włączać, przełączać i obsługiwać wybrane programy.

Okulary VR, Gogle 3d, Vr Box 2, recenzja

Kompatybilność okularów VR Box 2

Gogle VR Box 2 mają duże soczewki, których rozstawienie można regulować od 58 do 72 milimetrów. Dzięki temu można używać telefonów zarówno z małymi wyświetlaczami (3,5 cala), jak i dużymi (6 cali). Akcesorium również współpracuje z dwoma najpopularniejszymi systemami, czyli iOS oraz Android. Nie ma także problemu z ewentualnym podłączeniem kabla ładowarki lub audio do telefonu podczas korzystania z okularów - z boku klapki jest specjalny otwór na przewód.

Dla kogo gogle VR Box 2?

Okulary 3D VR Box 2 to bardzo dobry produkt w swoim przedziale cenowym. Polecamy je szczególnie dla mniej wymagających osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze światem rozszerzonej rzeczywistości. Gogle zapewnią dobrej jakości rozrywkę i być może zachęca do inwestycji w bardziej zaawanoswany, profesjonalny sprzęt. Nasza ocena VR Box 2 to 4,5 / 5 ze względu na minimalne problemy z uchwytem telefonu. Okulary są dostępne w naszym sklepie internetowym wraz z funkcjonalnym pilotem, ale zachęcamy również do sprawdzenia innych dostępnych modeli gogli VR z naszej oferty.
 

ocena Gogle VR, VR Box 2
Kup gogle 3D, Vr Box 2 okulary

Wszystkie okulary VR, gogle VR

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.80 / 5.0 (8)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.