HTC U Play vs. HTC U Ultra - różnice

Telefon U Ultra i model U Play należą do jednej rodziny smartfonów od HTC. Mimo tego, że to zupełnie dwa różne urządzenia, to ich wygląd potrafi zmylić. Jak rozróżnić telefony w prosty sposób?

Różnice między HTC U Play i HTC U Ultra

HTC U Ultra, HTC U Play, porównanie modeli, różnice

Mając przed sobą tylko jeden z modelu serii U, można bardzo łatwo pomylić się określając jego dokładną wersję. Wszystko za sprawą bardzo zbliżonego designu obudowy telefonów U Ultra i U Play. Jednak są dwie różnice, które pomagają w rozróżnieniu smartfonów:

  • 1. Model U Play ma kwadratowy aparat z diodą LED umieszczoną po jego prawej stronie. HTC U Ultra posiada okrągłą kamerkę z diodą doświetlającą znajdującą się po jej lewej stronie.
  • 2. Wersja Ultra jest znacznie większa. Jej wymiary to 162,41 x 79,79 x 7,99 milimetrów. HTC U Play mierzy równo 145,99 x 72,90 x 7,99 mm.

Zachęcamy również do przeczytania innego artykułu na naszym blogu, gdzie można się dowiedzieć, jak sprawdzić model telefonu.

Dedykowane etui na telefony HTC

Znajomość modelu telefonu pomoże w doborze dedykowanych akcesoriów. Do takich należą etui na smartfony oraz szkła i folie ochronne. W naszym sklepie, użytkownicy telefonów HTC U Ultra oraz HTC U Play, znajdą mnóstwo wspaniałych pokrowców oraz wytrzymałych osłonek na ekran. Posiadamy również akcesoria na inne modele HTC. Zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty etuo.pl.
 

etui na telefon HTC U Playetui na telefon HTC U Ultra

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.60 / 5.0 (6)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.