Huawei Ascend G730 - pokrowce, kabury, akcesoria

Systematycznie poszerzamy ofertę etui i pokrowców na nowe modele telefonów. W dzisiejszym wpisie przedstawimy pokrótce najważniejsze informacje dotyczące naszej oferty na model Huawei Ascend G730.

uniwersalne kabury na magnes

Uniwersalne kabury Stick Book

Nowość w naszej ofercie. Uniwersalne pokrowce, które "pomieszczą" telefony o wyświetlaczu 5,5`. Zamykane na magnes, z wycięciami na głośniki w przedniej klapce. Telefon mocowany jest wewnątrz za pomocą specjalnej taśmy na regulowanej "prowadnicy", która umożliwia wysunięcie telefonu (np. w celu zrobienia zdjęcia). Etui dostępne jest w trzech kolorach: uniwersalnej czerni, eleganckiej bieli i intensywnym różu. Polecamy szczególnie tym, którzy cenią sobie doskonałą ochronę smartfona. Sam telefon, Huawei Ascend G730 jest dość sporych rozmiarów, a noszenie go w tym etui dodatkowo go powiększa. O ile w damskiej torebce to rozwiązanie będzie jak najbardziej praktyczne, o tyle w niewielkiej męskiej kieszeni może okazać się trochę problematyczne;)

elastyczne etui z TPU

FLEXmat Case

Klasyka gatunku, czyli elastyczne etui FLEXmat Case. Wykonane z wysokiej jakości TPU nie odkształcają się po zgięciu a przy tym bardzo dobrze amortyzują upadki. Pokrowce z serii FLEXmat nie powiększają telefonu. Specjalnie zaprojektowane wycięcia odsłaniają najważniejsze komponenty telefonu, takie jak aparat, czy lampa błyskowa. Etui posiada także bezpośredni dostęp do gniazda słuchawek oraz ładowarki. Dostępne w czterech kolorach.

etui z nadrukami

Fantastic i Foto Case

Seria Fantastic Case zawiera aż 180 oryginalnych i ciekawych grafik, które doskonale prezentują się na elastycznym etui. Z kolei w serii Foto znajdziecie 165 fotografii - wyselekcjonowanych i ułożonych tematycznie. Etui z nadrukami na Huawei Asacend G730 są idealnie dopasowane. Przezroczyste brzegi i dopasowana grafika sprawiają, że obudowy prezentują się elegancko i oryginalnie zarazem.

szkło hartowane do Huawei Ascend G730

Szkło hartowane 

Oprócz standarowych folii ochronnych posiadamy także wysokiej jakości hartowane szkła ochronne idealnie dopasowane do Huawei Ascend G730. Szkła bardzo dobrze chronią ekran przed zarysowaniami. W oryginalnym opakowaniu znajdują się dodatkowe akcesoria, któe ułatwiają aplikacje na ekran. 

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.30 / 5.0 (23)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.