Huawei P10 vs. Huawei P10 Lite - różnice

P10 i P10 Lite to dwa nowe modele smartfonów z serii P marki Huawei. Telefony mają różną specyfikację, ale zewnętrzny design smartfonów jest do siebie zbliżony. Jak rozróżnić oba modele po wyglądzie?

Różnice między Huawei P10 i Huawei P10 Lite

Huawei P10, Huawei P10 Lite, różnice, porównanie

Front obu smartfonów wygląda bardzo podobnie, choć producent postarał się je delikatnie zróżnicować. Jednakże porównując urządzenia, najwięcej różnic można znaleźć na tylnym panelu telefonów.

  • 1. Flagowy P10 ma wbudowany podwójny aparat z dodatkową diodą doświetlającą. Model P10 Lite został wyposażony jedynie w pojedynczy aparat z LEDem.
  • 2. Huawei P10 Lite jest nieco większy od swojego brata. Telefon mierzy dokładnie: 146,5 x 72 x 7,2 mm. Wersja P10 ma wymiary: 145,3 x 69,3 x 6,98 milimetrów.
  • 3. Model P10 Lite nie ma żadnych dodatkowych zdobień. W Huawei P10 jeden z przycisków bocznych jest czerwony. Dodatkowo pasek antenowy u dołu podstawy został mocniej zarysowany, przez co się odznacza od całości.

Jak sprawdzić model telefonu w inny sposób? Zachęcamy do przeczytania artykułu na naszym blogu.

Dedykowane etui na telefony Huawei

Dzięki znajomości dokładnego modelu smartfona, można dopasować do niego wiele różnych akcesoriów. Dedykowane etui z naszego sklepu pasują jedynie do konkretnej wersji urządzenia - w ofercie posiadamy zarówno case na Huawei P10, jak i obudowy na telefon Huawei P10 Lite. Produkty są wytrzymałe i świetnie zabezpieczają smartfon przed uszkodzeniami mechanicznymi. W etuo.pl dostępne są także szkła i folie ochronne na oba urządzenia marki Huawei.

case na Huawei P10 Lite, etui, bumper, pokrowiec, futerał, obudowacase na Huawei P10, etui, bumper, pokrowiec, futerał, obudowa

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.60 / 5.0 (18)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.